Взимате ли някакви витамини по време на кърмене?

  • 2 661
  • 32
Честита Баба Марта! Да питам майчетата ,който кърмят дали пият някакви витамини?Защото на пазара в момента май продават само нитрати ...А аз мисля че е хубаво да сеприемат някакви.Взех си Матерна и добре ми се отразява,защото докато бях бременна ми ставаше лошо от нея и не я пиех.Вие пиете ли нещо или чакате"сезона" на плодовете и зеленчуците?
Виж целия пост
# 1
Аз взимам зелена енергия на Аквасорс,защото тя увеличава количеството и качеството на млякото при майки кърмачки,и Колактив3 за мен,кърмя вече 6 месеца и се чувствам чудесно
Виж целия пост
# 2
Забравих да напиша че пия и Лайтън ъп,пак на Аквасорс
Lighten-up! е пълноценна, балансирана клетъчна храна на базата на водорасли AFA, оризово и соево брашно с добавени специални естествени активатори на метаболизма. Една порция има само 70 калории, а осигурява в балансиран вид всичко, което ни трябва, за да сме здрави - лесно усвоими протеини, всички незаменими аминокиселини и пълния набор от витамини и минерали.
Виж целия пост
# 3
Забравих да напиша че пия и Лайтън ъп,пак на Аквасорс
Lighten-up! е пълноценна, балансирана клетъчна храна на базата на водорасли AFA, оризово и соево брашно с добавени специални естествени активатори на метаболизма. Една порция има само 70 калории, а осигурява в балансиран вид всичко, което ни трябва, за да сме здрави - лесно усвоими протеини, всички незаменими аминокиселини и пълния набор от витамини и минерали.
wichi , старшна реклама направи  Laughing
Аз пия бирена мая.
Виж целия пост
# 4
Пиех "О'мами", сега за разнообразие ги смених с Центрум "матерна"  Grinning
Виж целия пост
# 5
от скоро пия Мерц Специал Драже- започнах го заради страшния косопад, който ме връхлетя, незнам дали ще имат ефект Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
не съм вземала витамини. Пиех бирена мая  и йод.
Виж целия пост
# 7
Пия витамини за бременни и кърмачки на CaliVita, редувам с бирена мая.  Peace
Виж целия пост
# 8
Ще следя темата  Peace Аз си купих Допел Херц A-Z но нещо не ми понасят и май ще ги сменям.
Кои витамини са подходящи?
Виж целия пост
# 9
Аз пия бирена мая, обогатена с витамини и минерали, чувала съм, че някои пият  витамини Пренатал.
Виж целия пост
# 10
Досега пиех пренатал, от няколко дни  центрум матерна. Но като ги свърша мисля пак пренатал, нещо почна да ми пада косата, а досега не съм имала този проблем...може и въобще да няма връзка..
Виж целия пост
# 11
Аз пия Центрум - Матерна, добре ми се отразява  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Аз пия пренатал, но започна да ми свършва опаковката и се чудя какво друго да пия. Имам едни пак на Jamieson - калций, магнезий и цинк, но на тях пише "Да не се използват по време на бременност и кърмене"  newsm78 което адски ме озадачава и не знам какво да правя. Почти твърдо решила съм да ги пия, все пак това са някакви минерали, не виждам причина да не стават за бременност и кърмене. Някой да има представа?
Виж целия пост
# 13
Аз пиех Центрум,но ходих на лекар заради силни и постоянни болки в гърба и тя ми каза,че се дължат на липса на Калций и по до-бре да пия Калмацин. Аз ги редувах,и от двете пиех,както дойде.
Виж целия пост
# 14
Рибено масло и ленено семе на капсули.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия