Какво да правя

  • 1 225
  • 24
Здравейте момичета .Моята принцеса е на 22 дни от начало я кърмех и защото нямах достатъчно кърма педито ми каза да дохранвам с НАН Н.А а сега не ще да суче от мен примирих се с това , започнах да давам само НАН от начало си хапваше по 90 гр а от няколко дни изпива по 50 гр и заспива на биберона  не ще повече ,повечето време спи три часа и повече. По някога се налага да я будя за да яде не знам това дали е нормално първо бебе ми е и не съм на ясно но се надявам вие да ми помогнете като ми дадете съвет.Дали грешката е в мен ,дали да не я будя и да оставям тя сама да поиска да яде ,дали това количество което изяжда за неините 20 дни е нормално ,и да добавя че се храни горе долу на 3 4 часа .Надявам се да ми помогнете и ви благодаря предварително . Sad
Виж целия пост
# 1
Има ли жълтеница?
Виж целия пост
# 2
Вече няма изкара я преди няколко дни
Виж целия пост
# 3
Тогава не я буди и не я насилвай да яде Hug
Виж целия пост
# 4
Не, не я буди. Количеството при всяко бебе е различно... а и ако наистина е гладна бьди сигурна, че ще се обади. Малките бебенца изпитват истинска болка при глад и затова единствения начин да го покажат е като заплачат. Остави я сама да си поиска и да си направи режим...  Peace
Виж целия пост
# 5
Според мен не го буди малките бебенца спинкат повече ,моето бебче и по повече спинкаше на 20-30 дена то само ще си установи режим на хранене и само ще эапочне да се събужда. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Подкрепям мнението на другите
Виж целия пост
# 7
Аз винаги будех.Никол винаги ми е била от сънливите.Ако не я вдигнех от сън ми правеше паузи от 4 часа и нямаше как да и направя 6 хранения за денонощие.Когато ни изписаха от РД тя не се събуждаше да яде нито в 00,нито в 03 часа вечерта.Вдигах я с мъки към 01ч да яде и я събугдахме като святкахме лампи и сваляхме памперси,също заспиваше на шишето.Будех я само 1 сед и после спрях но през деня я будех винаги.Не можех да си представя да е на по малко от 6 хранения при положение че тогава трябваше да е на 7 та дори и 8.Ти знаеш колко пъти и стават храненията и да решиш дали ще я будиш.Ако ги правите поне 6,остави детето.А за кол.всяко дете е индивидуално.Колкото иска да си хапва,гладна няма да остане Party
Виж целия пост
# 8
Не я буди,остави я да спинка,тя ако е гладна със сигурност ще плаче.
Виж целия пост
# 9
И аз съм на мнение да не я будиш, само ако минат 5 и повече часа може да й дадеш мляко. Аз така правех през деня, нощем не съм го будила.
Виж целия пост
# 10
Аз го будех около месец(първия),защото ако не го събудех,просто нямаше да яде!Спеше като заклан и не се е будил по 8 часа.Е,кажете,как да не го будя,като иначе хич няма да яде?А?
Виж целия пост
# 11
Аз го будех около месец(първия),защото ако не го събудех,просто нямаше да яде!Спеше като заклан и не се е будил по 8 часа.Е,кажете,как да не го будя,като иначе хич няма да яде?А?
Аз казах, че ако минат 5ч. сън може да се събуди детето. Аз така правех около 2 седмици, след това той си изгради режима Peace
Виж целия пост
# 12
И аз бих будила беебто... много е мъничко за да пропуска хранения през деня особено. А и бих се посъветвала и с лекар също.
Виж целия пост
# 13
Аз я будех през деня до като си изгради режим. Колкото до количеството- всяко бебе си е индивидуално и на периоди, не се притеснявай.
Виж целия пост
# 14
Ако минеше над 4 -5 часа я будех, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия