Кога за последен път ви направиха романтична изненада?

  • 1 480
  • 10
Върнахте се от работа и намерихте в апартамента си свещи и розов цвят по земята...? Разкажете за романтичните си преживявания.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Цитат
Кога за последен път ви направиха романтична изненада?

Ежедневно.

Получавам любовни признания рошава и неотворила очи в леглото, или в банята от парата се появяват предварително нарисувани сърца на огледалото. Понякога намирам бележки, друг път получавам телефонни обаждания в стил "обаждам се само, за да ти кажа, че те обичам". Това са малки нещица, но те ме държат влюбена и досега.

Изобщо важно е хората да се обичат и да обичат да показват на другия, че е желан. Когато им идва отвътре, не се срамуват да си доставят радост.

Една по-голяма изненада, която ми беше направена е - вече бяхме женени, имахме годишнина, отидохме на ресторант и там докато хапвахме специалитети, той ми каза да си затворя очите, а когато ми каза да ги отворя, беше пред мен на колене и ми подари втори годежен пръстен, с който пре-потвърди желанието си да бъде мой съпруг.

От околните маси ни се радваха, а от заведението ни донесоха фламбирани десерти, с които ни почерпиха и ни благодариха, че сме ги направили свидетели на нашия годеж  Laughing
Виж целия пост
# 2
Много ми хареса изненадата с  втория годежен пръстен, а аз дори нямам първи/ не знаел,че трябвало!!!/. След толкова години искрено се радвам,че има половинки,които се досещат да  направят и втори път предложение...Аз си оставам с болката,че не съм получила...
Виж целия пост
# 3
Романтика ли?Какво беше това?
След такъв жест винаги очаквам изненада , в повечето случаи неприятна...


Радвам се , че има хора, които все още са романтични  Peace
Виж целия пост
# 4
Отдавна беше. В младините ни  Laughing
Но малки жестове на любов и внимание ме трогват постоянно.
Виж целия пост
# 5
Не си спомням,значи ще да е било мнооого отдавна Crossing Arms Mr. Green.
Виж целия пост
# 6
Защо трябва само мъжете да правят такива изненади?
И ние си мечтаем като се върнем от работа да ни чакат облечени с панделка и тн ... )  Laughing
Но ...

Виж целия пост
# 7
Непрекъснато си правим романтични изненади. newsm51
Виж целия пост
# 8
оня ден й купувам на мойта 1 букет ей тъй без повод - тя ме гледа като че ли сега идвам от любовницата и й го нося като извинителна бележка - затуй - никви китки, никва романтика...
Виж целия пост
# 9
Не обичам изненади.
Виж целия пост
# 10
Всъщност...като се замисля... моичкият е по- романтичен от мен! Rolling Eyes
Романтиката ми е чужда нещо... newsm78
Имам чувството, че ме вкарват в някой филм .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия