Нов ли е 'новият' Фризолак?

  • 2 208
  • 30
Здравейте мами,
вчера като отидох да купя Фризолак, продавача ми каза, че бил с нова опаковка. В къщи видях, че на него пише, че е с пребиотици, в стандартния анализ разликите са незначителни, освен, че имало вече и селен.
За пребиотиците обаче ми е въпроса. Нали подобрявали храносмилането, значи ли това, че Фризолака вече няма да запича? Защото аз смесвам Фризолака с Фризовом, за по лесно акане, ама много ме мъчи тая висока температура на водата за Фризовома. Още не сме се хранили навън, а не мога да си осигуря в парка почти вряла вода. Затова ми се иска да махна Фризовом от употреба, но ме е страх да не се запечем.
Някоя мама вече да е ползвала 'новия' Фризолак и да има отзиви?
Виж целия пост
# 1
Ние пихме до 1,5 месеца Фризолак и не сме имали проблем със акането.
Фризовом не е ли А.Р.-мляко (да не повъща бебето)
Виж целия пост
# 2
И моята кака нямаше проблем с Фризолака не я запичаше, но бебка я запича, а Фризовома е не само за повръщане, но и при запек и на нас ни подейства благоприятно.... Но откакто яде и плодови пюрета още по добре, крушите и сливите също помогнаха доста...
Виж целия пост
# 3
Денат, аз си правя Фризовом-а с хладка вода и се получава много по-добре от врялата - няма буци и пр. Ако искаш пробвай и ти.
Виж целия пост
# 4
Ния беше 3-4 месеца само на Фризовом и винаги съм го правила с по-хладка вода, за да не става на буци. Никога не съм имала проблем.
Виж целия пост
# 5
Ние бяхме само на фризовом 5 месеца и го правех с хладка вода. По-доволна съм отколкото с гореща - по-добре ставаше. Сега сме на фризолак, но не съм забелязала нова опаковка. Видях обаче че последните кутии са пълни догоре за разлика от предишните. Което добре ме устройва.
Виж целия пост
# 6
В събота ще ходя да купувам Фризолак и ще видя за какви кутии говориш. И двете ми деца обаче не са се запичали от Фризолака и не мога да ти дам съвет. За мен Фризолака си е класиката в жанра.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: nezistratieva
В събота ще ходя да купувам Фризолак и ще видя за какви кутии говориш. И двете ми деца обаче не са се запичали от Фризолака и не мога да ти дам съвет. За мен Фризолака си е класиката в жанра.

Кутиите са със съвсем малка промяна в дизайна, пак са в синя разцветка, има жълт надпис "съдържа пребиотици", мечето е без биберон и др. такива. Отзад в таблицата на стандартния анализ почти всички стойности са същите, има и селен - 13 микрограма.
Виж целия пост
# 8
Аз явно още купувам от старите опаковки. Никъде не съм видяла такава каквато ти описваш.
Виж целия пост
# 9
ima nov frizolak za vazrast ot 1 do 3 godini.i kutiata e takava kakvato ia upisvas ti.ot 0 do 6 meseca i ot 6 do 12 meseca mislia,4e sa starite.dano ne sa ti obarkali kutiata.
Виж целия пост
# 10
Днес купих от новия Фризолак. Продавачът обаче каз, че сменят само опаковката. Погледнах, че за след 6 месеца се преминава на Фризо 2, а в магазина видях и Фризо 3. Явно фирмата сменя опаковките изцяло.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: dilqnka
Денат, аз си правя Фризовом-а с хладка вода и се получава много по-добре от врялата - няма буци и пр. Ако искаш пробвай и ти.

Цитат на: pandora
Ния беше 3-4 месеца само на Фризовом и винаги съм го правила с по-хладка вода, за да не става на буци. Никога не съм имала проблем.

Цитат на: makrust
Ние бяхме само на фризовом 5 месеца и го правех с хладка вода. По-доволна съм отколкото с гореща - по-добре ставаше.

Пробвах Фризовома в по - хладка вода, и наистина съм по-доволна. Спестява ми доста време нощем Grinning
Вчера отворих и новия Фризолак, но не виждам кой знае каква разлика. Даже още не сме акали.
Мерси, момичета за отговорите.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: nezistratieva
Днес купих от новия Фризолак. Продавачът обаче каз, че сменят само опаковката. Погледнах, че за след 6 месеца се преминава на Фризо 2, а в магазина видях и Фризо 3. Явно фирмата сменя опаковките изцяло.

Какви са тия фризо 2 и 3? Нали след 6 месеца се минава на фризомел?
Виж целия пост
# 13
Цитат на: makrust
Цитат на: nezistratieva
Днес купих от новия Фризолак. Продавачът обаче каз, че сменят само опаковката. Погледнах, че за след 6 месеца се преминава на Фризо 2, а в магазина видях и Фризо 3. Явно фирмата сменя опаковките изцяло.

Какви са тия фризо 2 и 3? Нали след 6 месеца се минава на фризомел?

Да, така беше досега. Само че сега на кутията на "Новия" Фризолак пише: "След навършване на  6 месеца може да продължите храненето с Фризо 2." Има и картинка на Фризо 2 и под нея надпис - "От 6 до 12 месеца". В магазина както казах видях и Фризо 3, за деца над 1 година, опаковките май бяха зелени. Мисля, че сменят опаковките по подобие на другите фирми, които също имат единица, двойка и тройка.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: nezistratieva
Цитат на: makrust
Цитат на: nezistratieva
Днес купих от новия Фризолак. Продавачът обаче каз, че сменят само опаковката. Погледнах, че за след 6 месеца се преминава на Фризо 2, а в магазина видях и Фризо 3. Явно фирмата сменя опаковките изцяло.

Какви са тия фризо 2 и 3? Нали след 6 месеца се минава на фризомел?

Да, така беше досега. Само че сега на кутията на "Новия" Фризолак пише: "След навършване на  6 месеца може да продължите храненето с Фризо 2." Има и картинка на Фризо 2 и под нея надпис - "От 6 до 12 месеца". В магазина както казах видях и Фризо 3, за деца над 1 година, опаковките май бяха зелени. Мисля, че сменят опаковките по подобие на другите фирми, които също имат единица, двойка и тройка.


Т.е. пише Фризо2 или Фризо3 на кутиите, а не Фризомел, така ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия