Възможно ли е ?

  • 1 144
  • 24
Моя близка роди наскоро близнаци - в 36 седмица.  Бебетата бяха мънички и се наложи да стоят в болница. Едното наддаваше доста по-добре от другото, което изоставаше.
Майка им, ми сподели че по време на едната смяна персонала се е отнасял небрежно към едното бебе, то не е засуквало хубаво и е било все недохранено. Таткото на дечицата е намерил начин и е давал по 20 лева всеки ден на една жена от смяната в която бебето не надавало и О чудо - детето започнало да наваксва.
Направо не искам да повярвам че това е истина, но с оглед на това че познавам семейството отпреди жената да забременее си мисля, че е истина. За какво да ме лъжат?
На някой случвало и му се е подобно нещо?

Виж целия пост
# 1


 С тази тема целиш да се спретнеш поредната интрига за българските медицински лица ли?!


Виж целия пост
# 2
На мен не ми се случвало,но съм чувала за много подобни случаи.

Какво да кажа,без думи съм...
Виж целия пост
# 3
Точно такова нещо не ми се е случвало, но в болницата, в която раждах (Шейново), се отнасяха много небрежно към бебетата. На моето не му даваха добавка, защото кърмата му стигала, а на мен кърмата още не ми беше тръгнла... Като им обърнах внимание ми казаха, че имам право на ДРУГИЯ ДЕН да говоря с педиатър да ми дадат добавка. Взимах добавка от майки, на които вече им беше тръгнала кърмата. Ако ми беше хрумнало, щях да предложа на персонала пари, а после да им го изкарам през носа... Така че нищо чудно това, което казват познатите ти да е вярно.
Виж целия пост
# 4


 С тази тема целиш да се спретнеш поредната интрига за българските медицински лица ли?!




Не си поставям никакви цели, просто бях шокирана от това което чух и реших да го споделя, все пак става въпрос за новородени.
Виж целия пост
# 5
всичко е възможно Thinking
Виж целия пост
# 6
Не бих се учудила да е истина. В бедна дьржава с ниски заплати нищо чудно да се лакомят за пари... жалкото е, че дори и когато става вьпрос за новородени нямат свян.  Thinking
Виж целия пост
# 7
По принцип всичко е възможно, но не ми е ясно какво става с бебето, ако бащата не излиза толкова досетлив, че да си плаща.... моя, какъвто е тъпичък те ще ми ги уморят и двете докато си чакат подкупа....
Виж целия пост
# 8
Абсолютно!И то в България...  Tired
Виж целия пост
# 9
Не ме учуди.
Виж целия пост
# 10
Учудена съм Shocked
Виж целия пост
# 11
На мен не ми се вярва  Naughty. Какви са тези симпатии и антипатии ?  newsm78 Те или ще се грижат и за двете , или за нито едно от тях . Просто няма логика .
Виж целия пост
# 12
Ако и двете са били кърмени, какво общо има отношението на персонала към наддаването на детето?
Ако са били на изкуствено хранене предполагам че и на двете е изписвано еднакво количество храна, това става само от педиатъра обаче.
Виж целия пост
# 13
По принцип всичко е възможно, но не ми е ясно какво става с бебето, ако бащата не излиза толкова досетлив, че да си плаща.... моя, какъвто е тъпичък те ще ми ги уморят и двете докато си чакат подкупа....
Вдигат висока температура, понеже се обезводняват много бързо бебчетата. На сутринта, след прегледа на неонатолога им поставят системи - това се случи с моята бебка.
Виж целия пост
# 14
Не бих се учудила, ако е истина Confused.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия