Как ви влияе настъпващата пролет

  • 2 093
  • 45
Времето навън вече е почти пролетно. Деня се увеличава, слънцето вече топли и грее, дрянът цъфна, птичките започнаха весело да пеят, вързахме мартеничките. Абе с една дума пролетта почти дойде.
Кажете как ви влияе на вас пролетта, затоплянето на времето и събуждането на природата. Събуждате ли се и вие от зимния сън, става ли ви хубаво и весело, щастливи ли сте от промяната във времето. Увеличава ли ви се желанието за секс например (разгонвате ли се по народному казано) Simple Smile . Или пък ви наляга пролетната умора и ставате лениви и уморени. Промяната на времето напролет е доста сериозна и на някои хора не им влияе добре. Някои хора ги обхваща пролетна депресия например.
Виж целия пост
# 1
Как? Хормонално ми влияе!
Виж целия пост
# 2
Пролетта ми влияе много положително Sunglasses
Настроението ми е повдигнато,разхожда ми се,пазарува ми се,и секс ми се прави Crazy
Виж целия пост
# 3
Как? Хормонално ми влияе!
В каква посока - нагоре или надолу Simple Smile
По улиците като вървиш започваш ли да оглеждаш с хищнически поглед мъжките задници Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз съм пролетно чедо /априлче/.Щом се затопли и усещам прилив на енергия. Grinning
И хормоните ми се разиграват.
Виж целия пост
# 5
  Тази пролет я чакам като..... Пролетта! "Пролет" е любимата ми дума.
Виж целия пост
# 6
Борисе, както искаш, така го разбирай  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Зле ми влияе, не знам защо така, но не й се радвам особено. Confused
Виж целия пост
# 8
Много разгонващо ми влияе. Мъжо неможе да си вдигне гащите... Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilИ настроението ми е приповдигнато.
Виж целия пост
# 9
отгащващо ми влиае Twisted Evil
и както казва една дружка"къса ластиците на гащите" Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 10
Още "дремя",кат цъфнат дръвчетата и аз започвам да цъфтя. Whistling Crazy
Виж целия пост
# 11
Борисе,пак изтрещя! Joy
Виж целия пост
# 12
Бегай, Бореееееееееее..... Whistling
...разгонващо ми е.... Twisted Evil Crazy
Виж целия пост
# 13
Много добре ми влияе.  Чувствам се страхотно, с приповдигнато настроение. Все пак не обичам зимата и студа.
Виж целия пост
# 14
Мен пък къв мързел ме е лепналлл Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия