Апитонин

  • 5 924
  • 2
 Д-р Слънчева,
Прочетох,че сте препоръчали на една от мамите да дава от въпросните  таблетки,за да има детето й апетит.в листовката обаче (както в повечето) не уточняват като пишат за деца. Е добре,за деца,ама над колко години,защото моят син е на година и 5 месеца,как да преценя аз дали мога да му давам от тях.А за рибеното масло има ли и там ограничения на възрастта и според Вас кое е по-доброто от двете? Благодаря Ви! newsm20
Виж целия пост
# 1
Няма указана възраст, както няма и контраиндикации при кърмене, така, че е възможно даването му и след 1 год. възраст, тогава когато детето вече е захранено с всички храни и е на преходна храна. Същото важи и за рибеното масло.
Апитонинът съдърже пчелно млечице и то има добър ефект върху апетита.
Рибеното масло съдържа вит.А витД и омега 3 киселини(повишава общо имунитета и най-вече на дихателната лигавица и действа като антиоксидант на токсините).
Двата препарата са различни по действие и могат да се съчетават.
Виж целия пост
# 2
Много Ви благодаря д-р Слънчева.значи няма да има проблем да му давам и от тези таблетки.само да Ви кажа,че синът ми от както се е родил пие от добавките на " Вижън"-детския комплекс и аз съм много доволна,но напоследък забелязвам,че на моменти няма апетит ,може и да е заради никненето на зъбки,за сметка на яденето пък изпива близо литър и половина течности(не вода,така и не мога да го приуча да я пие) варя му чай и му доливам натурален сок.Мисля си,че нямам причини да се тревожа,но понякога ми е трудно да го нахраня,защото отказва храна и прави много големи интервали ,ололо 7 часа между храненията.Вие мислите ли,че ще има нужда да му давам от рибеното масло и Апитонина?
Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия