Отзиви за детската градина в детски център Оксиния.

  • 1 427
  • 4
Здравейте майчета! Имате ли впечатления от тази ДГ? Мерси предварително!
Виж целия пост
# 1
Впечатленията ми са отпреди две години, там се пробвахме, но не ни хареса и бързо се изнесохме.
Някак си доста разнородна група беше от 2 до 8 години (щото пък някои родители си плащаха като за занималня на ученици), като преобладаваха 5-6 годишни девойки, с които моят по разбираеми причини не можеше да играе. Половината от тях бяха май хиперактивни, защото само се въргаляха по пода и тичаха насам-натам, докато учителката безуспешно се опитваше да им привлече вниманието към някакви обучаващи игри по английски. Девойките викаха: стига с тоя английски, бе и съответно такъв на практика нямаше. А те го рекламираха като забавачка с английски.
Персоналът - ами имаше една мьечеща девойка студентка, към нея се присъединяваше от време на време секретарката от администрацията, тя обаче беше по-симпатична и в час с възпитанието.
С две думи - не може да бъде за мен алтернатива на добрата детска градина.
Виж целия пост
# 2
не съм съгласна с това мнение, много е категорично и личностно, Моето дете посещава занималнята на Оксиния вече 2 години и съм изключително доволна. Екипът е млад, страхотни педагози, подходите към децата са нестандартни, Групите действително са смесени - деца от 2 до 6 години, но това си има своето много добро обяснение:децата трябва да се развиват в разнообразна среда. Имат интересна програма за ранно развитие с включен английски език. Имат и логопед и детски психолог. Лично аз горещо ви препоръчват да отидете и сама да се запознаете с дейността на Детския център!!!
Виж целия пост
# 3
А каква е таксата в момента за цял ден и месечно?
Виж целия пост
# 4
запис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия