Колко често дете на 2г6м да спи при баща си?

  • 3 606
  • 38
Колко често е оптималният вариант детето да спи в апартамента на баща си? За детето оптимален, не за някой друг.

Благодаря
Виж целия пост
# 1
Колкото често бащата иска да го взима! Mr. Green
Сега сериозно - зависи от много неща - има ли условия в жилището, където ще го гледа,
сам ли ще го гледа или с някой друг, и най-вече какво е желанието на таткото.
Предполагам че поне 2 уикенда в месеца е добре детето да прекарва с баща си.
И по-често няма да навреди.
Виж целия пост
# 2
Само ще кажа при мен как е:

От петък вечер, до неделя сутрин и една вечер през седмицата...
Виж целия пост
# 3
Отново "зависи" - зависи  от бащата и от отношенията ви.
За малкия ми син  не  е нормално да спи  при баща си , сигурно никога няма да го пусна с лекота.
За големия - през уикенд, понякога всеки.
Та пак- "според зависи"
Виж целия пост
# 4
малко извън темата ама за спането...притеснявям се да оставям дъщеря ни при баща й да преспива ,тя е на 3 г. и 8 м. има си кошара у тях,ама той я кара да спи при него на ,,голямото легло,,-бившата ни спалня.
говорела съм с него и съм го молела да я оставя да спи в кошарата ,която е залепена до спалнята ,но...няма резултат.
ако трябва да съм искрена, страх ме да не й посегне.
не ,че ще се случи ,но предпочитам да се презастраховам.
а и тя е влюбена в баща си-нормално за тази възраст.
мисля повече да не я пускам  с преспиване там.
надявам се ,че не звуча налудничаво.
иначе за сина ,ако иска да го взима- бих го дала за целия уикенд.
друг е въпроса ,че не пита за него ooooh!
Виж целия пост
# 5
ако трябва да съм искрена, страх ме да не й посегне.
Това ме изуми...  Shocked
А защо не взима и двете дечица заедно?
Мойте вървят комплект по принцип.
Виж целия пост
# 6
ми то и аз съм изумена,ама какво от туй
Виж целия пост
# 7
Как да и посегне бе? Имаш предвид ...така...?!?
Виж целия пост
# 8
не бих оставила толкова малко детето си да преспива където и да е с бащата....ако много е искал да е с детето,да е мислил навреме.... Peace
Виж целия пост
# 9
ако много е искал да е с детето,да е мислил навреме.... Peace

Е, айде сега глупости!
Виж целия пост
# 10
    И аз не бих оставила дъщеря си с БНДто и мен ме е страх да не стане нещо, толкова време съм била заблуждавана от него, че се оказва че не го познавам, ама ХИЧ.
    Все още не мога да се оттърва от параноята, че ми е направил дете, за да ме върже и изнудва мен и детето до края на дните ни #2gunfire
Виж целия пост
# 11
    И аз не бих оставила дъщеря си с БНДто и мен ме е страх да не стане нещо, толкова време съм била заблуждавана от него, че се оказва че не го познавам, ама ХИЧ.
    Все още не мога да се оттърва от параноята, че ми е направил дете, за да ме върже и изнудва мен и детето до края на дните ни #2gunfire
Е това наистина е параноя.. Laughing,да те изнудва???За какво?
Едва ли мъжете правят деца за да изнудват или вържат някоя. newsm78Това по-скоро е женска хватка Laughing
Пък и не виждам нищо нередно в това едно дете да остане да спи при баща си,айде какво толкова ще стане.Всеки втори не е педофил.
Аз веднага го давам дребния, ама го не щат.. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
     За пари разбира се! Да си лежи и пърди, докато някой тича, като гламав!
Аз имам момиченце... друго е... много ме е страх от педофили, гледате даже професионалисти не могат да различат педофила, а дъщеря ми е гальовница голяма... и красавица...
     
Виж целия пост
# 13
   Едва ли мъжете правят деца за да изнудват или вържат някоя. newsm78Това по-скоро е женска хватка Laughing
Пък и не виждам нищо нередно в това едно дете да остане да спи при баща си,айде какво толкова ще стане.Всеки втори не е педофил.

Хватката беше женска или 'е била женска' - сега и двата пола я ползват...

А за педофилите - чукай на дърво  Rolling Eyes Всеки втори не е, но... да не ти казвам колко често го има. Аз не оставям дъщеря ми да стои сама с никой мъж ни денем, ни нощем  Naughty Баща й също винаги е придружен от жена, когато е с нея. 
Виж целия пост
# 14
   Едва ли мъжете правят деца за да изнудват или вържат някоя. newsm78Това по-скоро е женска хватка Laughing
Пък и не виждам нищо нередно в това едно дете да остане да спи при баща си,айде какво толкова ще стане.Всеки втори не е педофил.

Хватката беше женска или 'е била женска' - сега и двата пола я ползват...

А за педофилите - чукай на дърво  Rolling Eyes Всеки втори не е, но... да не ти казвам колко често го има. Аз не оставям дъщеря ми да стои сама с никой мъж ни денем, ни нощем  Naughty Баща й също винаги е придружен от жена, когато е с нея. 

Мдааа,аз все вярвам в доброто,от там ми идват всички бели.. Joy
Чукам на дърво Иса.. smile3538
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия