"Горещто" с Алена

  • 2 086
  • 12
Някой гледали снощното предаване с Алена.Какво ви е мнението за гаданията и.
Виж целия пост
# 1
Моля те,оправи си заглавието Praynig
Виж целия пост
# 2
За гаданията и нямам наблюдения.
Беше интересно, но попрекали с рекламата... Wink
Виж целия пост
# 3
Българинът вярва на бели и черни магии-така е по-лесно отколкото да вярваш в себе си.Хората забогатяват от човешката глупост.
Виж целия пост
# 4
Мдааа, и тая я блъска яко съчмата Tired.
Виж целия пост
# 5
Аз не го гледах цялото, просто защото не мога да го изтърпя! Възклицания на водещата от сорта на "Сериозно (тук не мога да опуля очи и да видите), ама така ли? Ама значи така..." и т.н. Също и не ми хареса, че Алена едва ли не ни предупреждава, че всеки по всяко време могат да го "омагьосат" и това е неизбежно, че на всеки с пари, щастливо семейство, любов и т.н. злите хора като му спретнат магията и хайде всичко отива по дяволите!
Чудя се и не мога да разбера - защо разните ЦРУ-та, ФБР-та, КГБ-та си тровят живота с какви ли не похвати да унищожат някого, а не вземат някой да го омагьоса и да им върви по свирката? А,сетих се! Сигурно жертвата има контра-магия!
Виж целия пост
# 6
гореЩо-научи си правописа,мила!!!! Naughty
Виж целия пост
# 7
Има го във вибокса, ако някой иска да го гледа! Peace
Виж целия пост
# 8
И това ако не е реклама... Laughing
Виж целия пост
# 9
Според мен тази Алена не е по-различна от всички врачки и всемирни гадателки по кабеларките. За мен се изложи като кифла.
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета. Simple SmileЧестно казано досега винаги Алена съм я разграничавала от типа "гадателки, врчаки и ексрасенски", но след предаването "Горещо" бях направо изумена.
Няма сила на света, която да ме убеди в тези магии и изобщо повечето според мен явни глупости, които наговори.
Виж целия пост
# 11
Момичета от къде мога да си сваля предаванията "Горещо"?
Виж целия пост
# 12
Гледах "Горещо" от нямане какво да правя.Голяма тъпотия,водещата се лиготи,Алена се рекламира колко е велика,че пушек се вдига.Накрая като заяви от екрана,че Елена Йончева и Станишев ако се съберат,ще е брак по сметка,направо се опулих.Кой й дава правото на тая жена да се бърка в личния живот на хората.Аз и преди нямах високо мнение за нея,но сега направо....нямам думи.А ако искате да я разберете що за шарлатанка е,купете си един брой от списанието й "Кармичния кръг" newsm78То бива,бива глупости,ама там са не на килограм,а на тон.Докато пътувах дълго с автобус ми попадна един брой-то не бяха съвети откъде да се вземат яйца,че да не носели енергията от другото място,то не бе тълкувани на сънища,просто уникално. Outta JointПосле що народа ходел по врачки.Ако това е сериозен астролог,на кого да се довериш,ако не на кваталната врачка.Ако си склонен ,де. Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия