жълти стотинки

  • 5 535
  • 54
Мами, пускам тази тема тук с риск да ме нахокате, че едва ли е тук мястото. Но според мен  е точно тук.
 В този форум споделяме какво купуваме. Понякога харчим огромни суми за наистина ненужни неща.И колко много майки немогат да си позволят и една трета от това, което харчим. В  новините  дадоха за акцията за събиране на жълти стотинки.
Предлагам  да оставяме в касичка в къщи по жълта стотинка след всяка покупка и накрая на годината да я дарим някъде или някому  Peace
http://stotinkite.com/index.php
Виж целия пост
# 1
 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 2
Браво!   smile3501
Страхотна идея, аз имам вече три касички с жълти стотинки, но никъде не ми ги искат  Shocked И в банка даже съм питала и ми казаха, че искат 5лв. за обмяната! Егати тъпотията! Та нали са около 50 лв? И те ще ми вземат 10 % за нищо!
Така, че с удоволствие ще ги даря!  Hug
Виж целия пост
# 3
 и аз подкрепям инициативата  Hug
Виж целия пост
# 4
и аз подкрепям инициативата  Hug

аз също  Peace
Виж целия пост
# 5
 Peace подкрепям - страхотна идея
Виж целия пост
# 6
Страхотна идея,аз отдавна ги събирам и се чудя какво да ги правя Hug
Виж целия пост
# 7
 newsm10 Наистина добра идея!!
Виж целия пост
# 8
Да,супер идея!И аз отдавна събирам PeaceНе ми стана ясно как ще се предават?Аз като съм от првинцията newsm78
Виж целия пост
# 9
И ние ще се включим, само не разбрах кой ще ги брои..
Виж целия пост
# 10
Ами и а сега се чудя - нещо май-сайта още не е донаправен, защото някой неща не се отварят.
А пуснах темата просто като призив към нас всеки за себе си.
Пише, че може да се пуснат в сметка в ДСК - въпроса е дали и тогава ще искат комисионна.
Виж целия пост
# 11
Пише, че може да се пуснат в сметка в ДСК - въпроса е дали и тогава ще искат комисионна.
Точно за тази банка писах по-нагоре. Там ми поискаха комисионна!  Thinking
Виж целия пост
# 12
Сутринта гледах Поли Маркова  в Тази сутрин по Бтв, хванах го по средата и не съм сигурна, но мисля, че беше тя
Включвам се, дори вече си направих касичката  Wink
Кампанията е страхотна


п.п.Ако и за такова кауза искат комисионна би било адска тъпотия  #Crazy
Виж целия пост
# 13
Браво!
Дано да има наистина успех кампанията.

Значи на 1-ви юни трябва да ги занеса в ДСК,така ли?
Виж целия пост
# 14
Казаха,че на 1-ви юни ще обявят местата,където ще се събират.Но се чудя ние,майките от провинцията къде точно ще ги дадем тези стотинки,ако не се внасят в банка?  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия