моля някой да ми каже за тези парфюми

  • 1 108
  • 9
а именно каква е разликата межди тях освен в грамажа и какво е oz ???

http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=65865&goChar=C

http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=39316&goChar=C
Виж целия пост
# 1
Едното е тоалетна вода, 100мл. и е лимитирана серия, другото е парфюм 50мл.

oz e грамажа, според техните мерни единици.
Виж целия пост
# 2
а каква е разликата между тоалетната вода и парфюма  newsm78
Виж целия пост
# 3
Парфюма е концентрат, тоалетната вода е разредена, ако мога така да го обясня... При някои парфюми има разлика във миризмите между тоалетната вода и парфюма.
Виж целия пост
# 4
Това са два различни аромата, мисля. Парфюмната вода е по-дълготрайна и наситена от тоалетната вода. По-концентрирана, както горе е казал някой.
Също така искам да ти кажа, че това е един от йофтенките парфюми, наред с Green Tea, Red Door, Sunflowers, 5th Ave, които целогодишно са по $19 в Walmart. Aко потърсиш по родните магазини, със сигурност ще го намериш на по-ниска цена.
 
oz e една унция- приблизително 33 ml.
Виж целия пост
# 5
Това са два различни аромата, мисля. Парфюмната вода е по-дълготрайна и наситена от тоалетната вода. По-концентрирана, както горе е казал някой.
Също така искам да ти кажа, че това е един от йофтенките парфюми, наред с Green Tea, Red Door, Sunflowers, 5th Ave, които целогодишно са по $19 в Walmart. Aко потърсиш по родните магазини, със сигурност ще го намериш на по-ниска цена.
 
oz e една унция- приблизително 33 ml.

какво е Walmart? в БГ тоалетната вода която се води от 100 мл е 90 лева - поне такава цена видях аз. и евтин не евтин това е нах хубавия парфюм като мириз накойто съм попадала...
Виж целия пост
# 6
1 течна унция (fl oz)= 28.413 ml
И двете са на дизайнерската къща Cacharel.
Виж целия пост
# 7
да знам ама какво е това Walmart  newsm78
Виж целия пост
# 8
Верига магазини в САЩ...Пълно е с всякакви стоки на ниски цени ..
Виж целия пост
# 9
Йовтин Кашарел?  Shocked По нашите земи нема таквоз нещо.  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия