Маслини-от кога?

  • 1 374
  • 11
От кога мога да давам маслини,ако не са много солени естественно.И като съм отворила такава тема за соленото,до кога да обезсолявам сиренето? newsm32 Joy
Виж целия пост
# 1
Може да даваш маслини  Peace
Някои хора обезсоляват сиренето за цялото семейство. Ние лично не го харесваме така. И на малкия не обезсолявам, но аз му давам сирене след годинка. Както прецениш  Peace
Виж целия пост
# 2
Маслини можеш вече да даваш,ако не са толкова солени и  естествено ако иска,защото синът ми не ги харесва.
Колкото до сиренето не знам,аз все още давам изкиснато сирене на малкия.
Дано съм ти била полезна  Hug
Виж целия пост
# 3
И според мен можеш да даваш ако ги харесва, но внимавай с костилките... или взимай просто без костилки. Сиренето поне за малко дете е хубаво да го изкисваш, повечето са толкова набльскани сьс сол...  Wink
Виж целия пост
# 4
благодаря на всички.Направо вече през симата ми е толкова трудно с разнообразяването на храната че се чудя какво вече да и дам. newsm78 затова се сетих и за маслините.Значи ще пробвам дали ще ги яде,а сиренето и на мен не ми харесва обезсолено,но още ще си и го обесолявам. PartyОще веднъж благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 5
имай предвид,че черните маслини за да станат такива се обработват и киснат.Аз скоро пробвах да му дам маслини и резултата на входа и изхода не се различаваше особено/бяха нарязани/
Виж целия пост
# 6
И аз мисля да ги накисна и после ще ги нарежа наситно или пасирам
Виж целия пост
# 7
давам и маслинки и сирене  Peace не ги обезсолявам  Hug
Виж целия пост
# 8
Сиренето засега го обезсолявам. Маслини дадох на 1г. и 1 м., но не ги хареса.
Виж целия пост
# 9
Знам че маслини може да се дават след 10 -я месец но задължително обезсолени че солта я има навсякъде и нека максимално да ги предпазим от нея!Аз лично готвя почти без сол и сиренето го кисна за всички не само за малката! Peace Peace
Виж целия пост
# 10
Да и аз кисна сиренето но само неиното.На нас не ни харесва изкиснато Simple SmileА за малинките днес ще и дам,дано ги яде.По пронцип не е притенциозните Grinning
Виж целия пост
# 11
Аз все още купувам безсолни маслини и обезсолявам сиренето.А иначе за даването може вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия