Имаме странен обрив!

  • 1 128
  • 7
Преди 2 дена синът ми се събуди със зачервени от обрив коленца. До вечерта обривът се беше разпространил по целите крачета, имаше малко и на ръчичките и по бузките и зад вратлето. Водих го на 3-ма лекари, и 3-та дадоха различни диагнози. Единият предположи алергия, другият се замисли за рубеола, а 3-ят ме прати направо да му бият урбазон. Направо не можах да повярвам!
Някой , ако е преживял нещо подобно, ще съм му благодарна да сподели.
Няма сърбеж, обривът минава и се появява на други места. Иначе детето е добре, храни се, няма температура. За сега не съм му давала никакви лекарства, но днес вече целите му крачета са червени и ика по долната част на коремчето newsm78
Виж целия пост
# 1
Ами аз бих дала нещо противоалергично - Зиртек или Ериус. Разбира се след консултация с лекар.
Виж целия пост
# 2
Ние сме със същия проблем от вчера. И при нас трима лекари го гледаха и на края обрива вече му е по цялото тяло със ужасна кашлица. Биха ни урбазон, даваме капки Фенистил + разтворим калции с вит.Ц. Това е от днес, а снощи пихме Кларитин. Сега ще го водя в 18 часа отново да видим какво е положението.
Виж целия пост
# 3
Направо да ги  #2gunfireтия лекари на днешно време!

много съжалявам за вас,аз бих обиколила дори и 10 различни
"спицалиста",докато поне на 3-ма не им съвпаднат диагнозите!!

И какво се оказа последно?
Бързо оздравяване Ви желая!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ами при нас обрива е медикаментозен, но пак ще ни бият урбазон защото е доста зле Sad
Виж целия пост
# 5
детето на брат ми имаше скарлатина, без червено гърло, само обрив. по цялото тяло. ама май не се прибираше и после да излиза на други места newsm78
Виж целия пост
# 6
Преди време и нашата дъщеричка получи странен обрив. Ние също обиколихме няколко специалисти, но единствено Д-р Гоцева (Торакс на Стамболийски) определи точната диагноза и проведе адекватното лечение. Не й правя реклама, но наистина тя е изключителен специалист и ви съветвам да потърсите мнението й.
Виж целия пост
# 7
Това, което разбрах от цялото обикаляне по доктори и четене на всякакви материали за обриви е, че обривът от шарка като изчезне не се появява пак, а обривът от алергия сърби. Така че какво беше това при нас така и не стана ясно. Сега почти мина, остана съвсем малко на някои места.Не му давах никакви лекарства, но съжалявам, че не разбрах каква беше причината, за да мога да го предотвратя евентуално за напред
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия