Габрово

  • 22 643
  • 287
Има ли майчета от този хубав град?  Laughing Силно се надявам да има... И стискам палци...  И тръпна в очакване...  Grinning
Виж целия пост
# 1
Има. Не съвсем майки, ама има. Аз. И Хонда е от там, и още едно момиче имаше от Габрово.
Виж целия пост
# 2
В неделя като се връщахме от Велико Търново така се умотахме във вашия хубав град, че едва намерихме пътя за Шипка Wink
Виж целия пост
# 3
Аз съм габровска снаха Grinning
Виж целия пост
# 4
И аз съм от Габрово, ама от доста време вече съм в София. Сега по празниците ще си пътуваме, че имам годишнина от завършването.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: gincheto
И аз съм от Габрово, ама от доста време вече съм в София. Сега по празниците ще си пътуваме, че имам годишнина от завършването.
Ти къде си учила? А?
Виж целия пост
# 6
Има има Simple Smile

И още има, но явно габровките се крием  Wink
Виж целия пост
# 7
Имаше такова въпросче в клюкарника, май сме малко от града на котката без опашка Grinning
Виж целия пост
# 8
Привет на всички, които по някаква причина сте свързани с Габрово. Аз съм кореняк габровец и както се очертава така ще си остана.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Здравейте, аз също съм габровка.
Виж целия пост
# 10
 Laughing здравейте аз също съм от Габрово и днес се регистрирах
Виж целия пост
# 11
от октомври месец живея в Габрово но за съжаление времето ми изитра много кофти номер е не можах да се запозная с никоя мама. Имам дъщеричка на 1г. казава се Наталия.
Много ни е скучно и на двете тук сами по цял ден - ще се радвам да обменям опит с вас а дори и да се запознаем
Виж целия пост
# 12
Къде живеете? Аз съм на гарата.
Виж целия пост
# 13
az jiveq na Varovnik
Виж целия пост
# 14
Съседка:-) аз съм на Баждар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия