Пей с мен!

  • 23 866
  • 583
Пу, първа!
Забивам колчето.
От няколко дни, рекламата за шоуто е интензивна.
И си мисля - кой ще надделее? - опитът на 7/8 или амбицията на Иван и Андрей.
Ей зат'ва пускам една анкета. Да заложим първоначално.
Аз залагам на 7/8 - дъвка Орбит - 1 бр.

Ако пък някой е ходил на кастингите, може някоя клюка да сподели Wink
Виж целия пост
# 1
Не съм ходила,но много бих искала да ги излъчат.
От второто издание на МА за сега съм леко разочарована,не знам кое от двете ще гледам.
Виж целия пост
# 2
Според мен ще си разделят зрителите.
Но ми се струва, че 7/8 правят по добро ШоУ.
До тук за мен МА не ме грабва и не виждам занапред да е така.
Виж целия пост
# 3
С голямо нетърпение чаках МА, нооо съм разочарована  Stop, много и то. Залагам на 7/8 -по принцип мисля че по-добре се справят, дано и сега да е така.
Виж целия пост
# 4
Аз лично ще гледам и двете, ако ми хареса ПЕй с мен. Вече има толкова начини да следиш различни предавания, които текат по едно и също време.
Да ги гледаш във вибокс, да ги изтеглиш от торент или от някой сайт...
Не съм сигурна за рейтинга.
МА има аудитория, спечелена заради първия сезон и сега трупа нова, заради сеира, който се излъчва.
Слави пък е утвърдено име.
Виж целия пост
# 5
Според мен, когато тръгне "Пей с мен", МА ще го гледат само  журито, участниците и техните близки. Ама аз не винаги познавам, та ще видим.....
Виж целия пост
# 6
Залагам на 'Пей с мен'и 7/8 .
Опита ще си каже думата, според мен .
Виж целия пост
# 7
Залагам на 7/8 и пей с мен. Слави успя да докаже, че успешно прави такива формати. Никое от реалитата, които направи първо той нямаха успешен втори сезон в ръцете на други продуценти.
Виж целия пост
# 8
Пей с мен си мисля, че ще е много интерестно, определено ще го гледам. Все пак половин милион и звездата решава колко да дадае на аматьора си е интерестно, а и звездите са интерестни, а мюзик айдъл вече затъпява много
Виж целия пост
# 9
Никое от реалитата, които направи първо той нямаха успешен втори сезон в ръцете на други продуценти.

На мен вторият сезон на Сървайвър ми хареса повече.Въпреки това имам добро предчувствие за Пей с мен.Дано да не остана разочарована.
Виж целия пост
# 10
Като начало ще гледам и двете, за по-натам ще видим.
Пей с мен е замислено като миш-маш доколкото четох, взето от тук и там, за да не плащат лиценз, та не се знае какво ще е  Thinking
Виж целия пост
# 11
То и аз ще гледам и двете. Не знам обаче кое по тв, кое в интернет.
По-скучното ще го оставя за запълване на времето.
Всъщност, някой да е чувал кои "звезди" ще участват.
До сега съм мяркала из жълтата преса имената на Кали, Силвия Кацарова, Деси Слава ...  newsm78 май и Миро - каризмата ...
Виж целия пост
# 12
Ще гледам "Пей с мен" - видях на рекламата комшийката ми с гаджето й. Laughing
Виж целия пост
# 13
Ще участва и Камелия Тодорова, също и Ивайло Гюров
Виж целия пост
# 14
Аз съм за 'Пей с мен'!

МА нещо не ме изкефи, както миналата година. Иван и Андрей са сдухани, пък бяха толкоз свежи момчета.
Гледах интервю с Камен и Светльо - ми то такава забава... Mr. Green само тях мога да гледам!  Интересно ми е кои певци ще се осмелят да застанат до човек от народа щото тоя непрофесионалист в един момент може и по-добре да запее... Crazy  и така...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия