Помощ! Генно-модифицирани храни!

  • 724
  • 6
Здравейте всички, които се интересувате от здравето на децата си!
Изпращам link към статията на нашият лекар и холистичен учен д-р Найденов, посветена на този сериозен проблем за България! Предпазете се!
http://anhira.com/gmh.php
Очаквам всички които ги боли от този и други здравословни казуси! Имаме право да се борим за здравето на всички и на нашите деца!
Виж целия пост
# 1
Това добре,ама като цяло 6то за страница????И с това име?
И призив Бг в 4ужбина купувайте от продуктите на Аква сорс...за да направите не6то за БГ.6то за безумие?Богатство,имоти,къ6ти, финансова независимост и пр.Не ми харесва не6то,ама никак.
Виж целия пост
# 2
Не може да не сте информирана каква е тази страница, при положение че се интересувате от хомеопатия и духовни науки. Все пак в България такива възможности за здраве и култура са редки. Но както и да е..
Виж целия пост
# 3
Не ме разсмивай.Аз не вярвам в хомеопатията.Пък знае6 преалено малко за мен,за да си прави6 извода от какво се интересувам.Не знам какво разбира6 под духовни науки.
Виж целия пост
# 4
Е,стига де.
Това си е чиста реклама,грозно е да пропагандираш така.

И като говориш за "духовни науки" защо това,което най-много ми се наби на очи докато четох паралелно сайта беше за "материални облаги"?
Виж целия пост
# 5
Цитат
И като говориш за "духовни науки" защо това,което най-много ми се наби на очи докато четох паралелно сайта беше за "материални облаги"?

То4но в десятката!!!
Виж целия пост
# 6
Оставете сайта, момичета. Темата е страшна, настръхват ми косите какво ни чака. И нашите мерзки и... и ... нямам думи вече да ги наричам... управляващи отново ги дробят ли дробят, като че ли те нямат поколение, което да им сърба попарата.

Може би този сайт по ще ви хареса - "За зелето и кралете..."

"Страните, отглеждащи трансгенни растения за 2000 г. включват и две източно-европейски страни - Румъния, отглеждаща ГИ соя и картофи и България, отглеждаща хербицидо-устойчива царевица."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия