корем

  • 2 306
  • 45
ако през бременността коремчето не е много голямо значи ли това, че бебчо може да се роди малко на кг. newsm78
Виж целия пост
# 1
Не е задължително  Peace
Виж целия пост
# 2
Не.
Също така не е лошо преди да пуснете нова тема, да поогледате дали няма на 1-ва, 2-ра страница същата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=272009.0
 Peace
Виж целия пост
# 3


                         Темата се коментира и днес.Гледайте и малко в страни, бре хора!!!!!
Виж целия пост
# 4
Чудих се аз, защо попадам на толкова еднакви теми във форума, а то било защото на някой не му се рови от 2 до 198страница, май!!! Laughing Laughing Laughing Ама и там има интересни неща и отговори на въпросите, които тепърва се готвите да задавате, все пак..... Peace
Виж целия пост
# 5
Не е задължително.Аз качих 12 кг. за цялата бременност, като повечето бяха по д-то ми и по гърдите  Simple Smile , имах много малък корем, но бебо си беше напълно нормален - 2.600 и се роди 9 дни по-рано.Ако беше изчакал до термин щеше да е повече  Peace
Виж целия пост
# 6
НЕ
Виж целия пост
# 7
Корема изобщо не е показателен според мен.
Виж целия пост
# 8
не... аз и през двете бременности няк(мах голям корем, а и двете ми деца бяха добре развити и в норми като се родиха - едното 3250г, а другото 3000г... ако имаш добре развити коремни мускули обикновено така се получава...
Виж целия пост
# 9
не... аз и през двете бременности няк(мах голям корем, а и двете ми деца бяха добре развити и в норми като се родиха - едното 3250г, а другото 3000г... ако имаш добре развити коремни мускули обикновено така се получава...
Naughty не съм съгласна
Тренирам от години коремните ми мускули са камък,но бях с огрооомен корем
всичко е до структура на тялото.
При мен 1-во бебетата бяха големи и при това ги носих само на корем.Обикновенно жените ,които са по-високи имат по-малък корем.Това е според моите наблюдения.
Виж целия пост
# 10
Не е задължително.Аз качих 12 кг. за цялата бременност, като повечето бяха по д-то ми и по гърдите  Simple Smile , имах много малък корем, но бебо си беше напълно нормален - 2.600 и се роди 9 дни по-рано.Ако беше изчакал до термин щеше да е повече  Peace

Това все едно аз съм го писала, с тази разлика, че бебка се роди 2,850 кг. Peace
Беше ми първо раждане, не съм висока (162 см), имам тренирани и стегнати коремни мускули - коремът ми беше малък и до последно не падна, стоеше си високо.
Виж целия пост
# 11
Според мен - не.
Най-вероятно ще се повторя. С Дияна имах огромен корем, общо взето се търкалях. Щерката се роди 2,670.
Виж целия пост
# 12
Не е вярно и според мен
Виж целия пост
# 13
Пълни глупости. Бях с малък корем, родих 3300. Бременността ми пролича в края на 5-ти месец.
Виж целия пост
# 14
Не е вярно,корема не е от значение!
Аз имах пък огромен а родих бебче 3,200 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия