Къде във Варна се намират магазините на LACOSTE и ...

  • 7 534
  • 9
Моля, момичетата от Варна ако знаят да ме насочат къде се намират магазините на LACOSTE и Sergio Tacchini.
Рових в Гугъл, купих си списание заради адресите, но ударих на камък!
На Sergio Tacchini представителят беше Трансимпекс, но си затвориха магазина в Бургас, после отвориха магазин, но не на Трансимпекс, но и той затвори, знам че във Варна остана магазина на основният представител, но никога не съм го виждала, а скоро ще ходим.
И за LACOST знам, че имат магазин там, но точно като ми трябва не мога да намеря адреса. Поне улицата да ми кажете ще съм ви много благодарна!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Серджо Тачини - под хотел Черно море веднага след него ъгловия магазин посока морето.
Другия е срещу Тера Нова на Княз Борис.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти! Много си бърза!  bouquet  bouquet  bouquet
Знам го хотел Черно море къде е, "Княз Борис" - не, но като знаем улицата ще го намерим. Peace
Още веднъж благодаря! Grinning
Виж целия пост
# 3
Магазинът на Лакост е в ремонт.
Виж целия пост
# 4
Магазинът на Лакост е в ремонт.
Crossing Arms Confused
В събота ще ходим най-вероятно, дано го свършат, зависи от ремонта всъщност.
Виж целия пост
# 5
Лакоста не беше ли срещу Теранова.....странично
Ама давам инфо от преди повече от половин година Blush
Не знаех, че са го затворили магазина на Серджио в Бургас, ама да ти кажа във Варна поне има много повече стока , така че още по -добре за теб.
Има и на H2O магазин във Варна, също с хубави неща, пада се срещу хотел Черно море. Дано не давам стара информация...ама щом ще ходиш отбий се и там Wink
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти! Много си бърза!  bouquet  bouquet  bouquet
Знам го хотел Черно море къде е, "Княз Борис" - не, но като знаем улицата ще го намерим. Peace
Още веднъж благодаря! Grinning


Княz Борис е булеварда от другата страна на хотел 4ерно Море, тоzи дето води до Морската е Сливница. Пресе4ката, на която се намира магаzина на Серджо Та4ини е "Стефан Караджа".
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви много момичета! Определено сте по-добри от Гугъла!  newsm10
Виж целия пост
# 8
Здравейте! А има ли магазин на Лакост и в София и ако да - можете ли да ми кажете къде се намира? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 9
Не знам точно адреса, но е срещу хотел Рила, до негo е магазина на BOSS.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия