dopalnitelno zdravno osigurjvane

  • 1 469
  • 13
mili mami i badeshti maicheta,
njkoi ima li njkakvo info po vaprosa?az vzeh oferti ot bulstrad i ot zdrave no mi se struvat dosta neadekvatni taka che shte spodelite li ako njkoi ima opit po temata?predvaritelno blagodarj na vsichki!
Виж целия пост
# 1
Кажи какво точно те интересува за допълнителното здравно осигуряване.
Обикновено такова се прави от фирмите за техните служители. Фирмата купува пакет медицински услуги към определено здравно дружество и служителите се възползват както от правата си по здравната каса, така и от пакета, който работодателят е платил. А какво се включва в пакета, зависи от работодателя и договорката със здравното дружество.
Конкретизирай си питането и, моля те, пиши на кирилица.
Виж целия пост
# 2
Кажи какво точно те интересува за допълнителното здравно осигуряване.
Обикновено такова се прави от фирмите за техните служители. Фирмата купува пакет медицински услуги към определено здравно дружество и служителите се възползват както от правата си по здравната каса, така и от пакета, който работодателят е платил. А какво се включва в пакета, зависи от работодателя и договорката със здравното дружество.
Конкретизирай си питането и, моля те, пиши на кирилица.
Peace Асолютно е така най-често. При нас това дружество е Дженерали Закрила и аз тепърва се каня да се възползвам от услугите им, живот и здраве Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз мога само да ти кажа как стоят нещата при мен : съпругът ми работи в голяма фирма, която има договор за допълнителна здравна застраховка към Дженерали Закрила. Той ме доосигурява и мен, така че и аз да се ползвам от тази застраховка. Не сме ограничени в избора си на  здравното заведение. Ако Закрила има договор с дадената болница, не плащаме нищо, ако няма такъв, то ни възстановяват дадените средства. Имай предвид обаче, че индивидуалните застраховки са доста солени, делаверата е фирмата да има договор за всичките си служители. Надявам се да съм била полезна Peace
Виж целия пост
# 4
Ние също сме към Закрила - доволна съм.
Виж целия пост
# 5
Нашата фирма е към http://www.bzf.bg/bg/ БЗФ, разгледай и прецени, доволна съм.
Виж целия пост
# 6
И аз съм към Закрила, много съм доволна. Никога съм нямала проблеми с тях!
Виж целия пост
# 7
izvinjvaite mili mami - prosto njmam kiriliza na laptopa - njmam vreme da go opravj che e nova pridobivka;
ne sym gledala temata ot mesez zashtoto tochno ot tolkova vreme sina mi zapochna da zaekva i vsichki v kashti sme pred nerven sriv;sega go izpratihme pri baba mu na tishina i pochivka po savet na psiholojkata i shte vidim kak shte se razvijt neshtata..
za dopalnitelnoto osigurjvane - bremenna sym 6ti mesez i kam koeto i drujestvo da se obarna vsichki mi otgovarjt che njmat interes da rabotjt s takiva kato men koeto mi zvuchi mnogo diskriminirashto i nespravedlivo..tova e za sega,leka vecher na vsichki  i merci za poluchenite otgovori
Виж целия пост
# 8
Здравейте,  мами:) И ние сме към Дженерали Закрила:) Съпругът ми работи във фирма, където се осигуряват допълнително там. От неотдавна осигурява и нас със детето! Изключително съм доволна! И не толкова от специалистите, които са на Дондуков, а от възможността да звъннеш, да избереш доктор /болница, час, ден, мъж или жена.../ и да отидеш без да висиш пред кабинетите. От тази година не работят със здравната каса, обаче. Миналата година зная, че работеха. Сега един частен преглед е 25 лв. Горещо препоръчвам Д-р Куфарджиева, като педиатър!!! Д-р Големанов, като гастроентеролог и Д-р Любенова /ендокринолог/ от личен опит също!
След закупуване на лекарствата представяме амбулаторния лист, рецептата и фактурата и ни връщат цялата сума. Замислете се над това допълнително здравно! Надявам се, че и аз съм била полезна с нещо!
Виж целия пост
# 9
Добре де, много ги хвалите тези от Закрила, обаче на мен още не са ми превели парите за раждането на детето (в частна клиника). Подадох си всички документи в офиса им няколко дни след раждането. Което прави вече 8 месеца. Знам, че бавят плащанията, но чак толкова. Сега се опитвам да си изнамеря документите и да ходя да ги търся... Може грешката да е само при мен, не знам. Това е във Варна. Но като цяло идеята е страхотна и се надявам, че нашия случай е изключение.
Виж целия пост
# 10
Форевер, искам да те питам доволни ли сте от този БЗФ? Разгледах им сайта и офертите и звучи доста добре. Даже малко прекалено евтино ми се стори. Ще ти бъда благодарна, ако споделиш.
  bouquet
Виж целия пост
# 11
Добре де, много ги хвалите тези от Закрила, обаче на мен още не са ми превели парите за раждането на детето (в частна клиника). Подадох си всички документи в офиса им няколко дни след раждането. Което прави вече 8 месеца. Знам, че бавят плащанията, но чак толкова. Сега се опитвам да си изнамеря документите и да ходя да ги търся... Може грешката да е само при мен, не знам. Това е във Варна. Но като цяло идеята е страхотна и се надявам, че нашия случай е изключение.

В сайта им можеш да провериш на какъв етап е молбата ти за възстановяване. Все пак е добре да се обадиш-явно има проблем щом не са ги възстановили 8 месеца.
Виж целия пост
# 12
В сайта им можеш да провериш на какъв етап е молбата ти за възстановяване. Все пак е добре да се обадиш-явно има проблем щом не са ги възстановили 8 месеца.
Това не го знаех, благодаря!
Виж целия пост
# 13
И мен от работа ме осигуряват в Дженерали-Закрила.
Безкрайно доволна съм от услугите им.
Здравейте,  мами:) И ние сме към Дженерали Закрила:) Съпругът ми работи във фирма, където се осигуряват допълнително там. От неотдавна осигурява и нас със детето! Изключително съм доволна! И не толкова от специалистите, които са на Дондуков, а от възможността да звъннеш, да избереш доктор /болница, час, ден, мъж или жена.../ и да отидеш без да висиш пред кабинетите. От тази година не работят със здравната каса, обаче. Миналата година зная, че работеха. Сега един частен преглед е 25 лв. Горещо препоръчвам Д-р Куфарджиева, като педиатър!!! Д-р Големанов, като гастроентеролог и Д-р Любенова /ендокринолог/ от личен опит също!
След закупуване на лекарствата представяме амбулаторния лист, рецептата и фактурата и ни връщат цялата сума. Замислете се над това допълнително здравно! Надявам се, че и аз съм била полезна с нещо!

Мама АнеНЕ е описала много добре услугите на закрила Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия