Боже, защо ли ви чета на ново???

  • 2 501
  • 23
Ехм... преди година се разхождах из този форум (тоест, той и Проблемно забременяване бяха обединени) и очаквах леля Фло да ме навести... за мое щастие, така и не се появи и в началото на юни разбрах, че ще имаме бебе.
После обстоятелствата се стекоха така, че аз и баткото си останахме самички и сега аз съм мама, а бати е батко на едно приказно малко момиченце...

И ей ме... пак съм тука, ама защо се питам аз? Още не съм се окопитила от едното раждане, бебата ми не може дори да се обърне без помощ и дори и татко нямаме... ама на, ей ме, чета ви и въздишам тайно и се радвам на всяка една от вас която се похваля с 2 чертички. И се питам, дали и аз някой ден отново ще изпитам еуфорията настъпваща след като се видят двете чертички?

Успех и щастие на всяка една от вас! Желая ви ги от все сърце!
Виж целия пост
# 1
МОФ, ти откакто си хвана гадже започна и за ново бебе да мислиш Wink
Виж целия пост
# 2
Няма лошо. Това са толкова красиви емоции. Когато чакаш бебе или просто мечтаеш за бебе всякаш самия ти се раждаш отново и преодкриваш света отново. Пожелавам ти отново да изпиташ еуфорията преди бременоста  и шастието да гушнеш едно / още едно/ малко човече.
Виж целия пост
# 3
МОФ, аз те помня от онова време, когато и ти беше като нас и те тресеше предтестовата треска:) Аз тогава не смеех да пиша, де, само четях мълчаливо... И един ден прочетох как тайничко сутринта си направила тестче и си видяла много бледа чертичка и си събудила Финчо с боен вик... Честно ти казвам, толкова се развълнувах, че разказах историята на приятеля ми (той беше в час, щото аз му бях разказвала за главните героини във форума;)). И сега като се появяваш пак и си спомням с умиление за онези моменти. Пожелавам ти скоро пак да поискаш да бъдеш сред лунатичките, чакащи заветния позитивен резултат! Да имаш човек, с когото да споделиш щастието на този велик момент. И щастието да кацне на рамото ви и да не ви напуска.
Виж целия пост
# 4
Усещам аз как скоро ще почнеш трети рунд passifier  passifier  passifier Дай Боже! Grinning
Виж целия пост
# 5
Че то хубаво бе МОФ Grinning Сега ще чакаме третия тираж при теб. Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
ШШШШШшшшшшшш... няма гадже! Тоест, и аз съм малко объркана на таз тема де.

Ама как видя бременна и ми се ще. Как видя новородено... и ми се ще. То не че моята бебелана е много отраснала де... още си ми е новородена тя... ама как ми липсва корема, как ми липсва да ме бутат от вътре и подсещат, че не съм сама...

Бе ще видите вие в най-скоро време за какво говоря аз...
Виж целия пост
# 7
МОФ, ти си изключителен човек и винаги те чета с голямо удоволствие.
Най-искренно ти желая цялото щастие на света  Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 8
Мамче Фин , само да кажа , че ми е много драго да пишеш при нас ! Цунки за трима ви !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
И аз съм много щастлива,че пишеш при нас,ти си изключителен човек,радваш ме много.Мнооого късмет ти желая и на теб и двамата ти сладури Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Е , какво да кажа освен това че ви желая много щастие и на тримата ! Дано да има още един малък човек, които да те радва щом го искаш  ylinfant
Желая ти го от все сърце !
Виж целия пост
# 11
Абе Гери, що да не пишеш тук? Някъде да пише забранено за мами от фин  Wink . Пък и няма лошо да си мечтаеш за трето. Пожелавам ти нещата да потръгнат и в скоро време да почнеш отново да следи овулации и да правиш тестове, да се ядосваш с тамошната бюрокрация и какво ли още не, но този път със стабилен човек до тебе който да те обича Heart Eyes
Целувки на теб, на Оли и на Неа
Виж целия пост
# 12
Мила МОФ, и аз те помня от времето, когато беше в общия форум на искащите бебе. Тогава само четях, но много се вълнувах от историята ти! Много е хубаво, че си имаш две прекрасни деца около теб и че въпреки трудностите, които преживя, мечтаеш и за трето! Ще се радвам, ако пак пишеш тук. Осведомявай ни как расте беба, как се чувства баткото, какво ново има при теб! Целувки и на тримата! Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Ами, щото то очакването си е тръпка голяма! Май е още наистина раничко да те приветствам с добре дошла обратно при нас, но след 2-3-4 месеца... Знае ли човек..
За всеки случай се радвам ,че ни навестяваш, идвай по-често! Целувки на дечицата!
Виж целия пост
# 14
Ми Мофка, то и аз си ги чета, нищо че не се обаждам.
то при мен пък е съвсем рано още де, но и ние като се решим на второ/което ако даде Господ няма да е много дълго след първото/ пак ще се включа в отбора. Аз така и почти не пиша в мамешкия форум щото съм си свикнала да чета и пиша тук и тук си ми е най-комфортно.
Ми обичам си ви какво да се прави!/днес ми е малко емоционален ден/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия