Едно по-различно летуване. Дайте идеи за диво къмпингуване...

  • 1 977
  • 4
Давайте идеи къде може да се къмпингува лятото...по възможност далече от цивилизацията и с по-малко хора наоколо.... newsm78
По българското Черноморие май не остана такова място. Затова си мисля нещо за Румъния.... Wink
Виж целия пост
# 1
Аз също ще следя темата с интерес, но нещо Румъния сякаш не ми се нрави. За Хърватско ако е, там наистина е хубаво.
Виж целия пост
# 2
Хърватско...добре звучи!  Simple Smile Само че, не трябват ли паспорти и т.н. и не е ли доста скъпо? Стандарта им не е ли доста по-висок от нашия?  newsm78
dolores,  повече инфо може ли? А ходила ли си? Peace
Виж целия пост
# 3
Да, ходих юни 2006г. Ето и снимки от там. Ние бяхме наели апартамент до морето. На нас много ни хареса. Бяхме с кола. На остров Крес в градчето Мали Лосини, минава се през Риека и после с ферибот от остров Кърк до остров Крес. Обикаляхме по пътя докато си намерим местенце коет да ни допадне. Така стигнахме до Мали Лосини.
Виж целия пост
# 4
Ако търсиш нещо наистина диво ти препоръчвам - Ивайловград и всичко наоколо, като се почне от Бяла река (неописуемо диво, тихо и с очарователни вирчета за къпане и места за лагеруване), минеш през р. Армира и Римският мост (през лятото почти пресъхва на места, но пък меандрите и ми са любими за разходка) и разбира се язовира - любимо място ''Поповата нива'' до село Горноселци (раят за рибарите). Хората са страхотни, предимно възрастни, но отзивчиви и много сърдечни. Самото пътуване си иска добра подготовка, защото след Ивайловград всичко е много първично, натурално и за мен първият път беше прекалено диво (на моменти имах чувството че участвам във филм за Индиана Джоунс). Но определено има какво да се види - Римската вила Армира, Римският мост (по точно част от него), крепостта Лютица и разбира се при хубаво време вятърните генератори в Гърция, та чак и Бяло море. Както се казва, където и да отидете . Wink..да ви е сладко пътуването...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия