До колко пъти на ден може да ака бебе хранено с АМ ?

  • 2 347
  • 25
Та това ми е въпроса.Нормално ли е бебето ми хранено с АМ да ака на почти всяко ядене? newsm78
Виж целия пост
# 1
 Педиатърката още при първото посещение, ми обясни, че веднъж на 3 дни до 10 пъти на ден е нормално, но нека и другите мами да кажат   bouquet
Виж целия пост
# 2
Моя син беше на АМ и акаше след всяко хранене Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Другите ми дечица също хранени с АМ акаха само по веднъж на ден.А бебо сега ака доста често,е не винаги след всяко хранене,но по няколко пъти на ден.Вече занесохме ако на изследване ,но докато стане готов резултата ми е едно такова свито.
Виж целия пост
# 4
Педиатърката още при първото посещение, ми обясни, че веднъж на 3 дни до 10 пъти на ден е нормално

Добре го е казала  Peace Моят често стигаше до 8  Grinning
Виж целия пост
# 5
А на акото има ли му нещо  Grinning В смисъл трябва да е златисто не твърде течно, но не и твърдо.
Виж целия пост
# 6
Ами мисля,че е нормално.Златисто на цвят.Няма кръв и слуз.Понякога е по-гъсто като каша,понякога е малко по-рядко . newsm78
Виж целия пост
# 7
Ми според мен няма никакъв проблем  Grinning
Виж целия пост
# 8
Мерси момичета.  Hug Дано. Praynig
Виж целия пост
# 9
И моето педи каза ,че трябва до 2 пъти да ака на ден, но моят син си ака по 3-4 пъти на ден. И аз се притеснявам малко, но иначе е "добре" акото .Правихме изследване и всичко е о.к. 
Виж целия пост
# 10
София акаше преди и след всяко хранене  Crazy т.е. около 14 пъти на ден, едва смогвахме на памперси  Mr. Green
Всичко беше наред иначе.
Виж целия пост
# 11
Абсолютно нормално е  Peace!
Виж целия пост
# 12
Та това ми е въпроса.Нормално ли е бебето ми хранено с АМ да ака на почти всяко ядене? newsm78


Емо беше на абсолютно всяко,така дакато не го захраних в 3 мес.
Виж целия пост
# 13
ние го правим по 1-2 пъти
Виж целия пост
# 14
Таня е стигала до 7-8 пъти на ден,нормално е. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия