Бременност и солариум

  • 3 994
  • 50
съвместими ли са двете или не? четох, четох - материалите са противоречиви! някоя от вас ходила ли е на солариум по време на бременността си?
Виж целия пост
# 1
по препоръка на лекаря спрях солариума като забременях - не съм чела нищо по темата, просто я послушах  Peace
Виж целия пост
# 2
по препоръка на лекаря спрях солариума като забременях - не съм чела нищо по темата, просто я послушах  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 3
По принцип солариума не е най-полезното нещо, дори когато не си бременна, а камо ли когато носиш живот в теб.
Сестра ми е химик и ми обясни веднъж как действа и как се отразява на тялото солариумът. Не мога да ти обясня, защото съм забравила вече подробностите. Знам, че не е полезно да ходиш бременна. Все няколко месеца можеш да се въздържиш, предполагам.
Виж целия пост
# 4
А моята сестра работи в соларно студио.
Казва, че никак не е препоръчително да ползваш солариум, докато си бременна или кърмиш. Незнам точното научно обяснение за причините, но и вярвам.
Виж целия пост
# 5
по препоръка на лекаря спрях солариума като забременях - не съм чела нищо по темата, просто я послушах  Peace
И аз така
Виж целия пост
# 6
НЕ  Peace
Виж целия пост
# 7
Не съм ходила
Виж целия пост
# 8
И аз знам че не е хубаво да се ходи на солариум,както и да се правят рентгенови снимки Naughty,заради облъчването.Всъщност не само че не е хубаво,ами направо си е забраненно  newsm34
Виж целия пост
# 9
По принцип солариума не е най-полезното нещо, дори когато не си бременна, а камо ли когато носиш живот в теб.
Сестра ми е химик и ми обясни веднъж как действа и как се отразява на тялото солариумът. Не мога да ти обясня, защото съм забравила вече подробностите. Знам, че не е полезно да ходиш бременна. Все няколко месеца можеш да се въздържиш, предполагам.

Действа почти на принципа на микровълновата най-общо казано.
Виж целия пост
# 10
По принцип солариума не е най-полезното нещо, дори когато не си бременна, а камо ли когато носиш живот в теб.
Сестра ми е химик и ми обясни веднъж как действа и как се отразява на тялото солариумът. Не мога да ти обясня, защото съм забравила вече подробностите. Знам, че не е полезно да ходиш бременна. Все няколко месеца можеш да се въздържиш, предполагам.

Действа почти на принципа на микровълновата най-общо казано.
Peace
Виж целия пост
# 11
Спрях го от края на 3 тия месец, поради по-голямото производство на меланин, заради образуването на кожата на бебето. С напредване на бременността се появява т. нар. маска на майката, по-тъмна пигментация по кожата на лицето и потъмняването на ареолите на гърдите, което ако има излагане на слънце се увеличава и възниква опасност от рак на кожата. След като родих първото нещо , което направих освен фризьора и козметика , беше посещението на солариума и днес вкл. бях, много добре се чувствам след него и психически , заради светлината и физически , заради тургора на кожата, дори стриите ми се тушират.  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 12
няма приворичиви мнения за това  Stop
абсолютно е недопустимо по време на бременност Naughty
Виж целия пост
# 13
Все пак тена може да почака  за след раждането,по-важно е това което расте в теб(за мен е така) и трябва да намалиш максимално риска за здравето му.Поне тези неща,които зависят от теб!За съжаление трябва да се лишим от някои разкрасителни процедури през този период Cry колкото и да е тъжно,но е за добро!Не рискувай-това е моя съвет!Успех  Peace
!
Виж целия пост
# 14
За съжаление трябва да се лишим от някои разкрасителни процедури през този период Cry колкото и да е тъжно,но е за добро!Не рискувай-това е моя съвет!Успех  Peace
!

от кои разкрасителни процедури трябва да се лишиме? би ли конкретизирала?
и не ми казвай,че не може да се постригваш и боядисваш, щото това са глупости!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия