Има ли майки, който дават Milumil?

  • 796
  • 18
Реших да сменя млякото на малкия - досега ползвахме Нан. Бихте ли ми казали дали е уместно? Причината за смяна е съвет на майки, които препоръчват Milumil за по-злояди деца.
Благодаря предварително за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Милумил е по-сладко, ароматно и по-гъсто. Може да смениш без проблем, детето ти не е малко вече  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Понеже е по-калорично е възможно детето да започне да яде по-малко количество.
Виж целия пост
# 3
Аз давам Милумил на бебето си, минах на него след появата на новия Аптамил. Много съм доволна, нямам оплаквания вече 2 месеца сме на него.
Виж целия пост
# 4
След като започнах да давам АМ бяхме на Аптамил  и после на Милумил, та досега, вече сме на тройката и малкия го харесва, но започна по рядко да го пие, предимно вечер и се чудя дали вече да не го спирам?
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета за бързите отговори. Страхотни сте.
Виж целия пост
# 6
Аз давах Милумил, защото имаше човешки вкус и мирис. Децата ми изобщо не искаха да ядат от другите млека.
Виж целия пост
# 7
Аз също съм сменяла млеката много ooooh!
Пробвай, децата имат различен вкус - едни го харесват, други не, но Милумила наистина моето ядеше малки количества, засищаше се и и харесваше Peace
Виж целия пост
# 8
От самото начало сме на Милумил.Даже не съм сменяла и пробвала други млека.
Виж целия пост
# 9
Ние сме на Аптамил от 40 тия ден.Преди седмица реших да пробвам с Милумил и останах доста разочарована!Бебка го ядеше,но самото мляко като че ли беше старо т.е.беше на гранули /от стария вид,не знам дали има нов Милумил/трудно се разтваряше,трябва водата да е вряла и пак оставаше по шишето!Минах отново на новия Аптамил и моето мнение е ,че той е най-добрия.
Виж целия пост
# 10
Ние сме на Милумил от 6 месеца, друго АМ не е пила, много съм доволна и нямам намерение да го сменям, освен ако не се налага.

Ние сме на Аптамил от 40 тия ден.Преди седмица реших да пробвам с Милумил и останах доста разочарована!Бебка го ядеше,но самото мляко като че ли беше старо т.е.беше на гранули /от стария вид,не знам дали има нов Милумил/трудно се разтваряше,трябва водата да е вряла и пак оставаше по шишето!Минах отново на новия Аптамил и моето мнение е ,че той е най-добрия.

Точно на гранули трябва да е, не е старо млякото, а и на кутията си има срок на годност. Аз не го правя с вряла вода, а и не трябва да е много гореща, разтваря се много хубаво. По-скоро от врялата вода не ти се е разтворило хубаво.
Виж целия пост
# 11
И ние бяхме на Милумил откакто взех да дохранвам, не съм го сменяла защото на малкия много му харесваше.По-ароматно и по-гъстичко е и малчо много го хареса.
Виж целия пост
# 12
Ние сме на Милумил от 6 месеца, друго АМ не е пила, много съм доволна и нямам намерение да го сменям, освен ако не се налага.

Ние сме на Аптамил от 40 тия ден.Преди седмица реших да пробвам с Милумил и останах доста разочарована!Бебка го ядеше,но самото мляко като че ли беше старо т.е.беше на гранули /от стария вид,не знам дали има нов Милумил/трудно се разтваряше,трябва водата да е вряла и пак оставаше по шишето!Минах отново на новия Аптамил и моето мнение е ,че той е най-добрия.

Точно на гранули трябва да е, не е старо млякото, а и на кутията си има срок на годност. Аз не го правя с вряла вода, а и не трябва да е много гореща, разтваря се много хубаво. По-скоро от врялата вода не ти се е разтворило хубаво.

 smile3521 newsm10
Виж целия пост
# 13
Аз давах на моята дъщеря Милумил НА за една седмица по препоръки на педиатъра ни и не съм хич доволна,така за беше запекла че не е истина Shocked
Виж целия пост
# 14
Аз също давам Милумил,но двойката.Някъде тук бях чела,че 2-та е по добра и затова си останахме на 2.Нямам проблеми с ратварянето Peace А иначе Милумила трябва да си е на гранули.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия