Прокървих , нормално ли е или да се шашкам!

  • 771
  • 10
Пиех противизачата4ни  2 години спрях ги миналия месец щом свърши опаковката дойде ми  и ми свърши в събота днес е вторник и отново прокървих нормално ли е ?  newsm78 Утре имам час при гинеколог но немога да чакам притеснена сам много.
Виж целия пост
# 1
аз мисля,че е нормално-хормоните трябва все пак да се пренастроят на новите условия,но ,разбира се питай лекар.
Виж целия пост
# 2
Не мисля, че е нещо притеснително, но все пак лекарят ще каже най-добре.
Виж целия пост
# 3
Не мисля, че е нещо притеснително, но все пак лекарят ще каже най-добре.

 Peace
Виж целия пост
# 4
Не мисля, че е нещо притеснително, но все пак лекарят ще каже най-добре.
Peace
Виж целия пост
# 5
Имай търпение до утре на прегледа.
За мен никое извънредно кървене не е нормално и би ме притеснило, но чак да се шашкам бих се въздържала, особено ако др ден съм на лекар. Освен ако не е обилно кървенето.
Знам че е нормално за началото на прием на хормони да има в почивките между опаковките по няколко капчици кръв....докато се приспособи организма.
Виж целия пост
# 6
Какво стана на прегледа Rolling Eyes Praynig
Виж целия пост
# 7
Причината е раничка на маточната шийка нищо страшно . Цитонамазката ще каже какво да правим понататък. Успокоих се!!!
Виж целия пост
# 8
Раничка на шийката на матката не е ''нищо страшно''.Дано излезнеш хубава група от цитонамазката!Не те плаша наистина не е много страшно но не е и за пренебрегване!
Виж целия пост
# 9
Не мисля, че е нещо притеснително, но все пак лекарят ще каже най-добре.
Peace
Виж целия пост
# 10
Раничка на шийката на матката не е ''нищо страшно''.Дано излезнеш хубава група от цитонамазката!Не те плаша наистина не е много страшно но не е и за пренебрегване!

така е Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия