Добър кардиолог за възрастен във Варна???

  • 235 778
  • 232
# 90
Кой Вълков? Дето работи в терапията и прави коронарографии ли?

Явно става въпрос за него.Добър лекар е. Той прави първата коронарография  на мъжа ми.
Виж целия пост
# 91
Много съм доволна от д-р Тумбев от Военна болница-много е внимателен и най-важното компетентен. Не работи обаче по здравна каса. Иначе на частно пълен преглед с ЕКГ и Ехокардиография е 60лв.
Виж целия пост
# 92
Това открих след като и аз потърсих кардиолог във Варна. Някой посещавал ли го е?

Д-р Димитър Иванов работи по договор с РЗОК-гр. Варна
по кардиология.

Седмичен график


Диагностично-Консултативен Център IIІ гр.Варна ж.к. "Владислав Варненчик"
ул. "Константин и Фружин" № 5 ет.1
крило В кабинет 126

7 00-8 00 ч.-повиквания по спешност, домашни посещения и вземане на кръв за изследвания.
8 00-11 30 ч.-амбулаторен прием.
11 30-12 00 ч.-профилактични прегледи на рискови групи.
16 00-18 00 ч.-амбулаторен прием.



Виж целия пост
# 93
Здравейте, изчетох мненията по темата дотук и искам да напиша и моето. Най добрия кардиолог според мен е д-р Св. Георгиев. Преди близо две години ми постави стент, като на масата ме убеди , че това /стента/ е най доброто средство измислено засега за запушени коронарни съдове. През цялото време, докато траеше манипулацията, ми обясняваше какво прави. Много съм доволен от него. След 1 година ходих на контролен преглед при него, прегледа ме и ми изписа лекарства, които трябвало да вземам до края на живота си /сега съм на 60/. Скоро четох , че хората с импланти имат право на диспансеризация при кардиолог и тъй като не зная за добър кардиолог по здравна каса, по мненията, изказани тук везните се накланят към д-р Капитанов, който пък бил много възрастен и т.н. Може ли някой изкаже по аргументирана препоръка за наистина добър кардиолог по здравна каса, защото не се касае за единичен преглед. 
Виж целия пост
# 94
Здравейте, г-н Антонов! Щом сте изчели всичко, значи знаете, че ние със съпруга ми споделяме напълно Вашето мнение за доц. Георгиев.Мъжът ми след сърдечната операция попадна в същата ситуация - не можем да намерим добър кардиолог, който да го диспансеризира. Причините са, че добрите лекари работят в отделенията на болниците и на частно. Д-р Капитанов е добър, но няма апаратура. Ние решихме да правим следното - ходим на кардиолог с направление / д-р Спасов - военна болница или д-р Капитанов/, който да следи лекарствата, изследванията, а веднъж в годината събираме пари за да идем при доц, Георгиев. Доверяваме му се напълно, на него и на д-р Панайотов, който го оперира.
Виж целия пост
# 95
А някой посещавал ли е новооткритата специализирана болница по кардиология в двора на Окръжна болница?
Виж целия пост
# 96
А някой посещавал ли е новооткритата специализирана болница по кардиология в двора на Окръжна болница?


  Тя не е ли частна? Ако някой има повече инфо, нека да каже.
Виж целия пост
# 97
Аз дочух ,че са слючили договор и с касата . Ще се разровя и в нета да видя ще открия ли нещо.
Виж целия пост
# 98
На мен ми е интересно кои лекари работят там. Чух за проф. Пенков, от който сме много разочаровани.
Виж целия пост
# 99
А някой да е посещавал д-р Недялкова.... в Курортна поликлинка преглежадала?
Виж целия пост
# 100
http://www.cardio-ivanov.hit.bg/
Виж целия пост
# 101
Днес стават две години от операцията на мъжа ми. Той дели живота си на две - преди и след. Може би това е най-удачното място / на тях лично съм благодарила много пъти / да изкажа огромната ни благодарност към тези, които му дадоха шанс за този "втори" живот - доц. Св. Георгиев и д-р Панайотов / кардиохирург /  от  " Света Марина" - Варна. Благодарим и на всички лекари в отделението - анестезиолози, реаниматори, кардиолози.
Виж целия пост
# 102
Искам да попитам за кардиолозите, които преглеждат в кадиологичния център по здравна каса
д-р Великова, д-р Балинова и д-р Димитър Иванов... имате ли някаква информация за тези кардиолози????
Виж целия пост
# 103
Здравейте, г-н Антонов! Щом сте изчели всичко, значи знаете, че ние със съпруга ми споделяме напълно Вашето мнение за доц. Георгиев.Мъжът ми след сърдечната операция попадна в същата ситуация - не можем да намерим добър кардиолог, който да го диспансеризира. Причините са, че добрите лекари работят в отделенията на болниците и на частно. Д-р Капитанов е добър, но няма апаратура. Ние решихме да правим следното - ходим на кардиолог с направление / д-р Спасов - военна болница или д-р Капитанов/, който да следи лекарствата, изследванията, а веднъж в годината събираме пари за да идем при доц, Георгиев. Доверяваме му се напълно, на него и на д-р Панайотов, който го оперира.

Здравейте всички!
Димана, къде ходите при Доц.Георгиев? Частен кабинет ли има, как става. На мен майка ми е "пациента" извън ритъм е от седмица в окръжна болница в Добрич, а там горките като че ли за първи път виждат жив пациент, не знаят къде се намират и само се карат наляво надясно с надеждата че никой няма да разбере колко са тъпи (позамислих се каква дума да използвам тук - незнаещи, безхаберни, е тъпи е най-подходящата.....). Та така, брат ми живее във Варна и не е проблем да я заведе. Аз съм в София и се замислях за Токуда, но пътуването Добрич-София ми се струва малко рисковано....

Здраве на всички, и късмет Simple Smile
Виж целия пост
# 104
daringg, наистина е рисковано до София. А тук има добри лекари. Доц. Георгиев приема на частно в дом Младост, но там часовете се раздават за целия месец и свършват веднага. Потърсете го в Св. Марина /терапията/ на 8 етаж. Има кабинет срещу асансьорите. Бъдете по-настоятелни и търпеливи, той е много търсен и ангажиран. Най-добре направете първо връзка по телефона или на място. Друго, което ми хрумва, е да преместите жената тук, в терапията, макар и не в отделението на Георгиев. Това не пречи да го намерите и да поискате неговото мнение. Какво точно и има на майка ти?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия