Добър дерматолог в Пловдив?

  • 2 000
  • 1
Здравейте мамчета! Синът ми е на 4 месеца почти и от известно време има ситни пъпчици по гръдния кош и коремчето (не са от претопляне)! Изключително кърмен е,само с памучни дрехи го обличам,изгладени! Джипи-то е .....супер некомпетентна ,но все пак живеем в малък град! Изчетох всичко за АД и моля някоя от вас да ми даде координати или дори само име на наистина добър дерматолог в Пловдив!Мажа го с крема на д-р. Тайс,също така и с козметиката на Мустела, но не тази ,която е за суха кожа (понеже когато я купувахме не знаехме ,че така ще стане). За сега не усещам да го сърби, но от всичко изчетено започнах да се параноясвам и искам да се консултирам с някой ,който уж разбира! Благодаря ви предварително!
 p.s. Знам че темата не е за този форум ,но той е най-посещаван (според мен) и за това пиша тук,извинете за което! Embarassed
Виж целия пост
# 1
Д-р Милена Петкова,работи в Кожния Диспансер в Пловдив.Има специалност Детска дерматология и е най -добрия дерматолог ,когото познавам,а аз познавам много от тази гилдия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия