По кръчми и разходки шета наш'та СЕПТЕМВРИйска чета!!!

  • 12 145
  • 298
СЕПТЕМВРИ 2008

01.09.
 preggoмама danip - първа бременност
 preggoмама Асенцето - втора бременност

02.09.

03.09.
 preggoмама Gergana - втора бременност

04.09.
 preggoмама cidonia - първа бременност
 preggoмама Муциту - първа бременност
 preggoмама juja - първа бременност
 preggoмама desi manova - втора бременност

05.09.
 preggoмама MarinaMarina - първа бременност
 preggoмама Lucicity - първа бременност
 preggoмама unique v - първа бременност
preggoмама cwe - първа бременност

06.09.
 preggoмама Purple - първа бременност
 preggoмама Vilistar - втора бременност
 preggoмама Tusha - втора бременност
 preggoмама mari p - първа бременност
 preggoмама neni78 - първа бременност
 preggoмама ivtoteva - първа бременност

07.09.
  preggoмама Sisonka05 - трета бременност
 preggoмама Pavllina - втора бременност

08.09.
 preggoмама Bizu

09.09.
preggoмама nelly79m - първа бременност

10.09.
 preggoмама little_sweet_didka - първа бременност
 preggoмама Ellen -

11.09.
 preggoмама Ради78 - първа бременност
preggoмама emi4kaa - първа бременност
 preggoмама Stryper - трета бременност

12.09.
 preggoмама Велислава - втора бременност
 
13.09.
  preggoмама Geri
 preggoмама uanda - втора бременност
 preggoмама Mariam777 - трета бременност
 preggoмама gigita

14.09.
 
15.09.
 preggoмама Sheila - трета бременност
 preggoмама petka80 - първа бременност
 

16.09.
  preggoмама моарейн - първа бременност

17.09.
 preggoмама mama macka - втора бременност
  preggoмама dayana78 - първа бременност
preggoмама pamilia - втора бременност

18.09.
 preggoмама бръмбъзъче - първа бременност
preggoмама  little princess - първа бременност
 preggoмама pezota -

19.09.
preggoмама bora - втора бременност
 preggoмама Juliko - първа бременност

20.09.
 preggoмама dannii
preggoмама Беба28 - първа бременност
preggoмама  roxia_t- първа бременност
 preggoмама irinaradeva - трета бременност
 preggoмама tonita.bg - първа бременност

21.09.
 preggoмама adicted - първа бременност
 preggoмама Вечерница - трета бременност

22.09.
  preggoмама jaltur4e - първа бременност
preggoмама EMPERORS - втора бременност
 preggoмама mari_bg -

23.09.
 preggoмама Lu - втора бременност
 preggoмама Sunshine3 - втора бременност
 preggoмама yaroslava732 - първа бременност
preggoмама  xerta- втора бременност
 preggoмама bubety- първа бременност
 preggoмама sladka zagadka - втора бременност

24.09.
  preggoмама Janis J - първа бременност

25.09.
 preggoмама Рени Димитрова - трета бременност
 preggoмама Sweetkids mama - трета бременност
 preggoмама Aneliq - първа бременност
 preggoмама mi66i - първа бремнност
preggoмама ivka_zaka4livka - първа бременност
preggo мама tintipv - първа бременност
 preggoмама els - втора бременност
preggoмама GerDa - втора бременност

26.09.
 preggoмама ninka3103 -

27.09.
 preggoмама dididi - втора бременност
preggoмама Belladona - първа бременност
preggoмама greeny - първа бременност

28.09.
 preggoмама misha plpvdiv - втора бременност

29.09.
 preggoмама Bremelinka - първа бременност

30.09
preggo мама stelllla - първа бременност


photo НАШЕТО АЛБУМЧЕ
user - September2008
pass - mamaibebe



Виж целия пост
# 1
 Mr. Green
Виж целия пост
# 2
 Heart Eyes Здравейте в новата тема! (Асе, не си дала линк към тази за край на старата)

Вилистар, ама ти за един ден отиде, мина преглед, видя с приятели, та се и върна?! Леле, как я издържа тая програма??? Всъщност защо ли се чудя, и аз през първата ми бременност правих такива изпълнения, ама тогава ги нямаше гадното гадене и световъртежи. Радвам се, че всичко с бебчето е наред! Стискам ти палци да е наистина момиче, стискай ми и ти на мен!
Виж целия пост
# 3
adicted  този Даун тест не може да се прави след 13 г.с. Мястото което се мери на вратлето започва да изчесзва след това.

много ти благодаря, Sheila !   bouquet този моя доктор   Rolling Eyes ... дали де не му се ядосам вече  newsm78
Виж целия пост
# 4
И аз се присъединявам към дружината, искаща момичета (по съвсем обективни причини) Wink
Не че ще върна и момченце, де. Ама трябва още 8 да събера после за футболен отбор Grinning
Виж целия пост
# 5
adicted, питала си ме на лични дали съм ходила на кръвните, ама ти е пълна пощата и не мога да ти отговоря там.
Не съм. Даже се ядосвам, че не мога да намеря тук някой беше пуснал един линк с координатите на МА и да звънна, че няма време....
Между другото, сега чета на брошурата, че този скрининг на първия триместър се прави 11-14 седмица. Защо не звъннеш и не попиташ?
Виж целия пост
# 6
Хай, банда!!

Много е хубаво заглавието, Асе Hug Hug Hug Бравос
Скапа ни се нета и е кошмар  #Crazy ни работа нито лаф Whistling Whistling
ама ще се боря с тези мошенници и  няма да ги оставя, ама ха Crossing Arms

Хайде нещо за освежаване
Виж целия пост
# 7
adicted, питала си ме на лични дали съм ходила на кръвните, ама ти е пълна пощата и не мога да ти отговоря там.
Не съм. Даже се ядосвам, че не мога да намеря тук някой беше пуснал един линк с координатите на МА и да звънна, че няма време....
Между другото, сега чета на брошурата, че този скрининг на първия триместър се прави 11-14 седмица. Защо не звъннеш и не попиташ?
http://www.lmpbg.org/contact.html  Hug
д-р Янкова ми каза да й звънна след половин час и ще ме за пише за преглед  Heart Eyes и после доколкото разбрах се ходи в МД, ама те нали са близко, така че няма проблем  Heart Eyes
почвам да разчиствам пощата  ooooh!
Виж целия пост
# 8
Привет и от мен в новата тема! Аз в къщи за сега нямам интернет и затова, когато са почивни дни не мога да ви чета, но после бързо наваксвам. Вчера ходих на фетална морфология в София, в МЦ Фемина. Много ясно се виждаше всичко (за разлика от допотопните ехографи, на които ме гледаха до сега). Всичко си беше в норма, риск за Даун 1:1950, много съм щастлива! Бебока непрекъснато мърдаше, обръщаше се , не спря изобщо за секунда. Казаха ми, че най- вероятно е момче- видя се пишка, а аз тайничко се надявах на момиченце. Но пък таткото е доволен. Единственото притенително е, че според докторката имам миомен възел около 2 см., който за момента не пречи на бременността. Интересно защо до сега не са го видяли другите лекари, които са ме преглеждали! Не знам дали да се притеснявам, или пък не Thinking
Виж целия пост
# 9
и аз да се запиша в новата тема Grinning
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Sheila в сряда, 05 март 2008, 01:51
adicted  този Даун тест не може да се прави след 13 г.с. Мястото което се мери на вратлето започва да изчезва след това.

А аз като ходих на преглед в 13 г. с. лекарката измерва разни разстояния и диктуваше на сестрата, но нищо не ми е казала за риск от синдром на Даун или каквото и да било освен, че всичко е наред. А следващия ми преглед (за БХС)  е чак след три седмици. Сега започвам да се чудя какво да правя. И за ФМ - тя каза, че се правело чак в 18 г. с., а някои девойки вече са минали на такова нещо. Кажете ми, аз ли се притеснявам твърде много, илинаистина пропускам нещо?
Виж целия пост
# 11
Момичета вижте тази тема, може да ви изясни защо различните доктори имат предпочитания към различните срокове на бременността.  И го давайте малко по-спокойно, моля ви, не хвърляйте излишни нерви и притеснения, не са ви нужни сега! Peace
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета, да се похваля идвам от лекарката добре е човечето вътре, много кротко стоеше, може и да спинка. Сърчицето му само тупка и тупка, иначе сме 59 мм много големи. Говорихме за синдрома на Даун, тя смята че всичко е наред и по принцип няма нужда да се прави изследването, не знам какво да правя имам още 2 седмици да мисля. Сага съм щастлива. Хубав ден ви желая на всички!
Качих едни снимки, незнам дали точно така трябваше,някой да ги редактира ако нещо съм сгафила
Виж целия пост
# 13
Дзак!
Шийла, писах ти в старата тема, не знам дали си видяла.
Разгледах снимките от срещата. Много сте хубави всичките, пупу! Ама тез коремчета нарочно ли ги направихте такива големи? Аз не съм мръднала Joy (или сланинките ми се топят за сметка на коремчето)
Виж целия пост
# 14
Здравейте момичета, честита нова тема  newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия