Пюре от варени кестени-на колко месеца?Алерген ли е?

  • 1 783
  • 2
   Здравейте! От доста време ви чета, но не съм писала. Статиите от този форум, една прекрасна книжка за кърменето и най-вече подкрепата на майка ми страшно много ми помогнаха да се справя много успешно с кърменето на второто си дете. Първото по стечение на обстоятелствата /тъпи съвети на неосведомени лекари, неувереност в самата мен, липса на подкрепа-майка ми тогава нямаше възможност да ми помага, стрес и т.н./, въпреки огромното ми желание не успях да кърмя.
   Бебо сега е на 6,5 месеца, изключително кърмен до навършване на шестия месец и от преди 2 седмици  захранен с картофено пюре. Опитал е вече картоф,  морков и тиква.
  Понеже имам домашни, прекрасни кестени си помислих, че може да му направя пюренце от тях. С тези алергени обаче се чудя да не объркам нещо, че наскоро научих, че и граха е алерген, а мислех да му правя пюре от картофи,моркови и грах. Но сега питанката ми е за кестените. Може ли сега да се дадат? Ако не, кога?
  Благодаря предварително на отзовалите се!
Виж целия пост
# 1
Много интересно! Не се бях сетила за кестени. Дано някоя мама, която знае се включи.
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136410.msg2579627 - eто, че пишело, ама кой да се порови Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия