нещо за такава коса като моята?

  • 799
  • 8
Здравейте
Косата ми по принцип е гъста и силно чуплива като я измия е супер на къдрици и добре оформена,обаче на следващият ден като я среша,(ползвам едър гребен)стои една такава много пухкава,и вече не е така оформена ,полу права,една никаква ,поне аз не я харесвам.Проблема е че искам да стои по гладка или и аз не знам точно как да го обясня,тя просто косата ми си е такава,но искам с нещо да стои по "тежка" и гладка.Ако някой има някаква идея да каже.
Пробвала съм с кристали не става,явно трябва друг продукт Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Моята коса е същата. Само че аз не я реша  - само когато се къпя. Иначе разресвам от вътрешната страна, защото там много се оплита. А отгоре дооформям с ръце. Ползвам също балсам за къдрици без изплакване на Пантен. Само че първо леко намачквам косата с мокри ръце и после намачквам с балсама, защото на съсвсем суха коса нещо не се получава добре при мен.
Виж целия пост
# 2
аз не я реша иначе ставам като облак!ползвам много неща за подхранване,стилизиране и какво ли още не Simple Smileи при мен на 2рия ден не е както искам така че я пооправям пак,а на следващият ден я измивам задължитено
Виж целия пост
# 3
да из така правя,но си мисля няма ли нещо специално за такива коси Rolling Eyes
а моята ако не я среша стои все едно тъкмо съм станала от леглото  Laughing
Виж целия пост
# 4
От 2 дни ползвам един спрей на GLISS за блясък и лесно разресване, въпреки че аз също се реша само под душа  Mr. Green
Горещо ти го препоръчвам-косата ми е оформена и пада тежко  Flutter
И най-важното-стои мека !
Пробвай го   bouquet
Виж целия пост
# 5
И мойта е такава  Wink аз обаче не я реша, измивам я и докато е още влажна и слагам течност за оформяне на къдрици (става и с пяна) и след това я изсушавам. Ако не и сложа продукт за оформяне става доста "бухнала"  Joy
Виж целия пост
# 6
Само това http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09026947&c … 68&shop_id=18   оправя рошавата ми коса.
Виж целия пост
# 7
Реши я само когато се къпеш, както са казали по-нагоре.
Виж целия пост
# 8
Реша я само когато я мия,  с балсама или маската. После след подсушаване я мачкам с едно олио на Лореал, от което става мекичка и лъскава.
В следващите дни само я намокрям сутрин, за да се подреди и я пръскам с една стилизираща вода за чупливи коси.
Като ми писне да ходя "рошаво-къдрава" я изправям с четка и сушоар, след миене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия