Термобоксове за пюрета и шишета

  • 2 925
  • 21
Мами, с идването на топлото време ми се иска да сме цял ден в парка и съответно да обядваме там.
Посъветвайте ме кои термокутии са добри и въобще може ли да се запази топло пюрето от сутринта до обяд (особено тези с месо )?
10x  bouquet
Виж целия пост
# 1
По мои наблюдения повече от час-два не може да задържиш топлината в термобокса.
Но пък винаги можеш да помолиш в някое заведение да ти притоплят бурканчето. Никой няма да ти откаже.
Виж целия пост
# 2
Ако пюрето е купено и съответно неотворено няма нужда от термобокс.Взимам го,ако ще се храним скоро след излизане,защото не са много ефективни при запазване на топлината.Термоса е друга работа!
Виж целия пост
# 3
Аз използвам термочанта на Авент,и ми върши добра работа за около 3 часа пюрето е все още топло.
Виж целия пост
# 4
Какъвто и термобокс да си купиш - гледай вътре да е с пластмаса, не само със стериопор /така ли се пише тази дума?/, защото пластмасата се почиства много лесно. Със сигурност държи топло 2-3 часа.
Виж целия пост
# 5
При положение че времето ще стане досатъчно топло мисля че за пюрета няма да имаш нужда от термо бокс.Аз ползвам чантата на Авен и съм изключително доволна.
Виж целия пост
# 6
Мерси за бързите отговори Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 7
Аз имам термобокс на Канпол  и съм много довола а и е хубав за това,че влизати бурканчетата от детска кухня Peace
Виж целия пост
# 8
с идването на топлото време ми се иска да сме цял ден в парка и съответно да обядваме там.

 За какво ти е термобокс при топло време?!Бебетата предпочитата храна на стайна температура, а не подгрята.

 Имам термобокс на Авент, ползвах го само един път.Но си вземи някаква марка(на Авент само цената му е различна от другите термобоксове, не си заслужава), може да ти се наложи да го ползваш.
Виж целия пост
# 9
По мои наблюдения повече от час-два не може да задържиш топлината в термобокса.
Но пък винаги можеш да помолиш в някое заведение да ти притоплят бурканчето. Никой няма да ти откаже.

 Peace
Виж целия пост
# 10

 За какво ти е термобокс при топло време?!Бебетата предпочитата храна на стайна температура, а не подгрята.

Биляна, зависи от детето. Синът ми от бебе се мръщи на храна със стайна температура. Иска все да му е топла.
Виж целия пост
# 11
Права е Чарита, и моят син яде само топла храна.
Виж целия пост
# 12
Ние дори и плодото пюре си го искаме топло!
Днес му дадох с стайна температура и не го искаше Crazy
Виж целия пост
# 13


 Знам ли, всеки сам решава.Чела съм в доста книги за храната на стайна температура, педиатърката също каза да не я топля.По тази логика и затоплена вода ли давате?Аз се радвам, че детето ми не е научено да консумира топли храни.
Виж целия пост
# 14
Е, това наистина е много индивидуално и всеки си решава.  Peace
В нашето семейство студена храна /готвено/ не се консумира, съответно и на детето храната винаги е топла. Водата не я затоплям - на стайна Т я давам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия