Kak da si go varna

  • 5 109
  • 28
Ето че и аз реших да споделя с вас своята история.Мислех си,че когато ТЯ - ЛЮБОВТА се появи,ще бъде завинаги,но...

Преди няколко месеца се разделих с приятеля си.Нещата бяха стигнали почти до брак,деца.....И изведнъж - всичко рухна.Просто ей така.Най-странното е,че и двамата усещахме,че нещата не вървят,но никой не се е решавал да говори с другия.Любовта ни беше много силна и е устоявала на няколко изпитания-аз няколко пъти съм излизала в чужбина за по няколко месеца и той всичките тези пъти ме е чакал.Живеехме заедно,деляхме всичко.В началото той страшно много ме ревнуваше - дори от приятелите ми.После нещата утихнаха и уж бяхме щастливи заедно...Започна собствен бизнес благодарение на моята подкрепа,която беше не само морална...По цял ден работеше,не ми обръщаше достатъчно внимание и аз в доста случаи съм реагирала неправилно,но това е било просто защото не съм получавала нужното внимание.Много пъти съм искала да си събера нещата и да се махна,но не съм имала нужната смелост.

Малко преди да се разделим той отиде с един негов приятел в чужбина.3 дни сед като се върна се разделихме.Решихме,че ще останем приятели.Аз се изнесох,защото живеехме заедно.Той ми звънеше непрекъснато - всеки ден по няколко пъти.Когато разбра,че излизам с едно момче започна много настоятелно да звъни,но никога не ми каза,че иска да се съберем.Казвал ми е,че все още ме обича,но по различен начин.Той знае,че аз също го обичам.Поведението му е много странно и не мога да разбера какво иска от мен,въпреки че няколко пъти съм го питала.Той казва че иска да бъдем само приятели,а защо изпада в ужас когато разбере,че излизам с някой?Поведението му не е типично за мъж,който не иска да бъде с дадена жена.

Няколко пъти съм му казвала,че искам да бъдем отново заедно,но...без желания резултат.Помолих го да спре да ме търси,защото на този етап не мога да му предложа приятелство.Обясних му пределно ясно,че всяка моя среща с него е безкрайно болезнена за мен и ако аз решя,че между нас може да има приятелски отношения,ще му звънна.Помолих го да не ми звъни.Той издържа точно 5 дни.Звънна ми,но аз не вдигнах.След 2 седмици пак ми се обади.Говорихме си общи неща за \"живота,вселената и глобалното затопляне\".

След още няколко дни той пожела да се видим.Отново му казах,че ми причинява болка и страдание.Той ми се извини за безпокойството и ме помоли да звънна когато преценя.Следващото ни \"чуване\" беше на Коледа.Точно тогава баба му беше починала и аз искрено му съчувствах за това и предложих да му помогна ако има с какво.Звънна ми пак след няколко дни - искал да ме види,но не искал да ме наранява.Каза ми,че бил много тъжен и аз отново видях някаква,макар и малка,надежда.

Видяхме се и пак старата песен на нов глас.Каза ми да се успокоя,че щяло да стане това,което е писано,че нямало невъзможни неща.После пак се опита да се свърже с мен,но аз не вдигах телефона си,защото ми писна всеки път да повтарям едно и също нещо.Беше звънял дори на брат ми,за да провери дали всичо с мен е наред.Пуснах му съобщение,че не мога да бъда негов приятел - ако иска да бъде с мен - да бъде,ако не - да ме остави да продължа напред.Преди няколко дни пак ме потърси с един невинен смс - \"как си,какво правиш\".

Не отговорих.Последваха много позвънявания - 1-во от скрит номер,после от други номера,смс-и...Накрая вдигнах ядосана - каза ми,че може бил искал да сме заедно и ме попита дали има мъж до мен.Трябвало му малко време.Бил ужасно объркан и раздвоен,не спирал да мисли за мен(пропуснах да кажа само,че 1 месец след като се разделихме той започна да излиза с едно момиче.Независимо от това,всеки път,когато сме се виждали,между нас е имало и секс).Затова не му вървели нещата във връзката му.

Било го страх дали ако се съберем после няма пак да се разделим.Моят отговор беше - \"ако не пуснеш фиш няма как да очакваш,че ще спечелиш от тотото\".Каза,че знае,че не мога винаги да го чакам,но в момента не можел да ми каже нищо конкретно.Казах му да помисли,да разясни чувствата си и да ми се обади.

И сега чакам отговорът му.Толкова е трудно и страшно да чакаш.

Виж целия пост
# 1
Аз от цялото нещо не разбрах защо сте се разделили - това първо и най-важно.
Второ - съвсем типично си му е поведението, не иска да е с теб, ама иска вратичката му към теб да е отворена. Ако ти се занимава, почети във форума ни за самотни родители, ще установиш, че е масова практика.
Така или иначе, каузата е загубена, гледай напред, а не назад
Виж целия пост
# 2
Аз пък не разбирам какво е това заглавие.Доколкото виждам ти не искаш да си с него  newsm78Или искаш, но не знаеш как  newsm78Я, най-добре седнете да се разберете какво искате и двамата и тогава формулирай въпросите си по-конкретно  Hug
Виж целия пост
# 3
Мдаам, намирисва ми на " не ме кефиш твърде, но в момента няма нищо по-добро и нямам нищо против да се помотая с теб за известно време, поне докато не си намеря нова женка, която да ми повдига самочувствието на желан самец!".
Ти навита ли си за бъдеш пълнеж в живота му? Какво може да ти даде мъж, чийто постъпки са следствие на нарцистичната му и егоцентрична натура? Помисли си.
Съгласна съм с Birdy. Каузата наистина е загубена, време е да продължиш напред! Peace
Виж целия пост
# 4
Озаглавила си темата :Как да си го върна?
А не отговаряш на обажданията му?!
Мисля,че и двамата не знаете какво изпитвате един към друг,и двамата не
знаете какво искате,поне за момента. newsm78

Та,съветвам те да оставите времето да свърши своята работа,
ако ви еписано да сте заедно-така ще бъде,но не форсирайте нещата.
Това е моятя гледна точка.
  bouquetУспех!
Виж целия пост
# 5
Седнете и говорете сериозно и спрете с тези обаждания и не вдигане на телефона от твоя страна.
Докато не се изясните няма какво да очаквате един от друг. Заеми някаква точна и ясна позиция и му я кажи.
Виж целия пост
# 6
Първо помисли искаш ли го или не  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз не разбрах защо сте се разделили,ти си се изнесла,сега пък искаш да си с него. newsm78
Май и двамата не сте сигурни дали искате да сте заедно,т.к няма нищо впечатляващо на хоризонта.Според мен си дайте време без да се търсите,поговорете да кажем след няколко месеца,дотогава ще сте наясно с чувставата си един към друг и ще вземете окончателно решение.
Това първа връзка ли е за двамата?Защото ако е така,е нормално да искате да видите и нещо различно.
Виж целия пост
# 8
За какво са се разделили си е тяхна работа и много ясно, че ще се изнесе след като се разделят. Тя все още го обича и иска да е с него, но той не е сигурен. И не му вдига телефона, защото по този начин я наранява. Кое толкова не разбрахте  newsm78

Ако наистина го обичаш му дай още малко време да реши дали иска да сте заедно, ако продължава да се чуди... обръщай страницата и продължавай напред Peace
Виж целия пост
# 9
Аз пък не разбрах за какво искаш да си върнеш?????????? newsm78
Виж целия пост
# 10
Може би искаш да пътуваш до Варна-рано е за море.....?
Виж целия пост
# 11
еми иска секс човека  Whistling
за черните тефтери не си ли чувала  Flutter
Виж целия пост
# 12
За какво са се разделили си е тяхна работа и много ясно, че ще се изнесе след като се разделят. Тя все още го обича и иска да е с него, но той не е сигурен. И не му вдига телефона, защото по този начин я наранява. Кое толкова не разбрахте  newsm78

Ако наистина го обичаш му дай още малко време да реши дали иска да сте заедно, ако продължава да се чуди... обръщай страницата и продължавай напред Peace

Май само ти си ме разбрала правилно.Изнесох се,защото се разделихме.В началото се чувахме,но осъзнах,че така само се наранявам и го помолих да не ми звъни вече.След няколко месеца той "осъзна",че ме обича.Аз никога не съм спирала.

Благодаря на всички ви за съветите Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Поговорете и сами си решете какво ще правите PeaceНе мисля,4е някой друг може да ти каже какво да правиш,никой не може да знае какво то4но 4увствате един кьм друг  bouquet
Виж целия пост
# 14
Ами щом се е осъзнал,какъв му е проблема тогава,събирайте те се и се обичайте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия