Грим,но за тяло

  • 1 506
  • 6
Чудех с какво точно се мажат например певиците или манекенките телата-ръцете,краката,гърба,деколтето,за да изглежда всичко перфектно и дали само професионалните гримьори имат такъв вид макиаж?Вие знаете ли за подобни продукти,които да са без брокати,а просто да изравнят цвета на кожата и да придадат може би лек блясък? Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Разбира се, че знам за тези продукти.
Все пак живея в центъра на Европа.
Кеф ти мат, кеф ти брокат. Зависи обаче
за каква цел ти е този грим. Понякога не
е толкова силна светлината, но пък си е
топло като в ТВ-студио и трябва да гледаш
да не ти се разтече пудрата по тялото и
ако си с бяла рокля, може и да ти я нацапа.
Продавачките обикновено консултират.
Ще ти помогнат в избора. Зависи, дали за
сцена, дали за студио, дали за дискотека
ти трябва въпросният грим за тяло.
Виж целия пост
# 2
Днес само от чешмата не си текла.. Laughing
Виж целия пост
# 3
Тази година имам бал и за там смятам да си сложа подобен грим,въпреки че ще ходя на гримьор,но не зная той дали ще "гримира" и тялото ми и ако евентуално не го прави да имам предвид някои продукти.
Виж целия пост
# 4
Тази година имам бал и за там смятам да си сложа подобен грим,въпреки че ще ходя на гримьор,но не зная той дали ще "гримира" и тялото ми и ако евентуално не го прави да имам предвид някои продукти.

Вземи си някой оцветен лосион за тяло с блясък (дискретно е, не брокати), аз имам такъв на Венус и е много хубав. Някакъв бежов-кафяв цвят е и изравнява кожата.
Виж целия пост
# 5
Лиска днес няма кво да прави.
Иначе по темата - аз се мажа лятото с лосион с блестящи частици, без никакъв цвят. Става дискретно и приятно, изравнява тена и не се виждат много много недостатъците. Ако лосиона е тониращ, наистина може да изцапа дрехите.. Другият вариант е блестяща пудра, но до сега не съм попадала на такава за тяло..
Виж целия пост
# 6
Мен за клип са ме мазали с едно доста гадно нещичко, беше някаква като кафява вода и с една губа ни мазаха от горе до долу и придобихме загар. Единствения грим които знам е като се правят плочки на мъжете по изразителни, предполагам при жените единствено на гърдите такова нещо да се направи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия