Панел за касетофон?

  • 2 086
  • 5
Пускам темата и тука с някаква надежда.........


Здравейте,

затрихме си панела на касетфона и сега е неизползваем. Може ли някой да каже от къде можем да си намерим или е невъзможно? Касетофона е самсунг и от сервиза ни казаха че напрактика ако не го откраднем от някъде няма шанс  Sad .

Благодаря, вие сте ми последната надежда!
Виж целия пост
# 1
Пускам темата и тука с някаква надежда.........


Здравейте,

затрихме си панела на касетфона и сега е неизползваем. Може ли някой да каже от къде можем да си намерим или е невъзможно? Касетофона е самсунг и от сервиза ни казаха че напрактика ако не го откраднем от някъде няма шанс  Sad .

Благодаря, вие сте ми последната надежда!

Защо не проверите на Горубляне?
Там има всякакви щуротийки Laughing
Виж целия пост
# 2
ne okolo pazara kikov ima nekav koito kupuva i prodava takiva raboti ima magazin po prekite i pri nego hodqt takiva hora zanimava se s alarmi muziki i vsi4ko kradeno ot koli
Виж целия пост
# 3
Пускам темата и тука с някаква надежда.........


Здравейте,

затрихме си панела на касетфона и сега е неизползваем. Може ли някой да каже от къде можем да си намерим или е невъзможно? Касетофона е самсунг и от сервиза ни казаха че напрактика ако не го откраднем от някъде няма шанс  Sad .

Благодаря, вие сте ми последната надежда!
Извинявай, но вие да не сте от тия дето нощем крадат от колите на хората и сте свили на някой нещстник касетофончето и сега ви трябва панелче? Simple Smile
Виж целия пост
# 4

Знаеш ли, сигурно на Горубляне ще можете да си намерите такъв панел, но имай предвид, че купувайки оттам ти стимулираш автокрадците да развиват дейността си...

Нали ги знеаш тези изложения в НДК "Изберете Българското". E те тука ще стане "Изберете краденото"  Sunglasses bowuu
Виж целия пост
# 5
На Женския пазар,към края някъде има такива,които продават панели за всякакви касетофони/най-вероятно крадени Laughing/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия