Clarks & Dr. Scholl - обувки

  • 27 902
  • 17
Здравейте, искам да попитам, някой знае ли да има online магазин на тези марки - независимо дали български или не.
Въобще, удачно ли е да се купуват по интернет - нали са някакъв тип "ортопедични"?
Споделете и впечатления, ако имате, моля Simple Smile Ако се сещате за друга марка удобни за ходене ежедневни обувки, моля, дайте съвет.

Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Born, както и Soft с две точки на о-то. Страхотни са!
Aerosoles - също.
В България не знам как се набавят.
Виж целия пост
# 2
Др.Шол купувам от тук и нося на една колежка на майка ми, мисля, че няма в България как да си ги набавиш, поне тя казва, че няма как, аз не съм проверявала. Те са обаче, доколкото знам, за хора с проблеми - при нея например единият крак е 35-ти номер, а другият - 40...
Виж целия пост
# 3
Блонди, нищо не е вярно от казаното. Laughing

Намират се Шол в България, но са стари колекции са грозновати. Но имат поне 5-6 магазина в София само. В Пловдив, Стара Загора и Варна -също.

Освен това са за удобство, ортопедични, но не медицински.
Виж целия пост
# 4
Майка ми си купува чехли на Д-р Шол от Варна,но нямам представа от кой магазин.
Виж целия пост
# 5
Clarks има в Hot Spot.
Виж целия пост
# 6
Блонди, нищо не е вярно от казаното. Laughing
Намират се Шол в България, но са стари колекции са грозновати. Но имат поне 5-6 магазина в София само. В Пловдив, Стара Загора и Варна -също.
Освен това са за удобство, ортопедични, но не медицински.

Възможно е, не знам, препредавам какво ми е казвала тя. А знаеш ли адрес на някой от магазините в София?
Тук специално Шол се продава само в медицинските магазини.
Виж целия пост
# 7
От Терранова надолу по уличката, пряка на Витошка.
На Раковска, малко преди Френската.
На Стамболийски не помня къде точно.


В Стара Загора е на Цар Симеон Велики, до Хеликон-а.
Виж целия пост
# 8
Мерси  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
На ул Шипка във варна има обувки на Clarks,виждала съм мъжки модели.И май в Драго и Радо също съм виждала.
Виж целия пост
# 10
Кларкса не са нито отропедични,нито медицински, а са просто удобни. А др.Шолл си ги има на доста места
Виж целия пост
# 11
Кларкс се продават и в магазините, в които продават обувки и продукти с марката "Д-р Шол".
Виж целия пост
# 12
Благодаря много! И все пак май няма вариант за интернет поръчка.  Confused Моделите, които има по магазините в София са само "бабешки" Embarassed, това е причината да искам друг вариант.
Виж целия пост
# 13
Аз ползвам доста от продуктите на Шол. Стелки , разделители, протектори и козметика могат да се купят от интернет. Но за обувките дори и да намериш, не те съветвам. Добре е да ги пробваш. Едната причина е,че  са доста скъпички от 60 - 70 лв. за чехли до 350 -380лв. за обувки, а може да не улучиш номера.  Освен това, ортопедичните обувки са със специални стелки и "възглавнички". Зависи дали проблема е плоскостъпие или някаква деформация на стъпалото. Може да не са ти удобни.  А относно вида им - наистина са грозноватички.
Виж целия пост
# 14
разгледай магазина на кларкс на руски паметник-от страната на пл.Македония-имат голям и добре зареден магазин-с много готини модели-и нови колекции...ако стардаш от ортопедичен проблем просто си направи излети по теб силиконови стелки, които да слагаш в обувките си...аз поне така реших проблема след като обиколих всички магазини на шол и не харесах нищо-после през лятото си купих супер яки сандали на Nike, които се оказаха ортопедични-вече всички известни марки спортни обувки имат и ортопедични модели:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия