Луди ли са тия които мислим за луди? - за НЛО става въпрос :)

  • 2 483
  • 49
Гледам по бТВ ще започва някаква поредица за НЛО. В нея ще има снимки на НЛО и свидетели които са видяли НЛО.
Как се отнасяте вие към хора които твърдят че са видяли НЛО или пък хора които твърдят че контактуват с извънземни цивилизации, или пък хора които твърдят че са били отвличани от извънземни и с тях са правени експерименти или пък жени които твърдят че редовно са изнасилвани докато спят от извънземни и т.н. и т.н. Смятате ли че тези хора са луди или че нещо им хлопа дъската. С една дума нещо не са в ред.
Оня ден гледам в шоуто на Слави "Кандидати за слава" се появи една жена която твърдеше че контактува с извънземни. Тя накрая каза че извънземните са й казали да не идва в това шоу защото щели да й се подиграват и нямало да й повярват. А Росен Петров й каза че изобщо не й се подиграва защото можело да е вярно. Никой не знаел....
От тази гледна точка едно време например луди са били:
Галилео Галилей - защото казал че Земята се върти около слънцето а не обратно.
Леонардо Да Винчи - защото чертаел схеми на машини които щели да летят във въздуха а всички знаели че това е невъзможно
и всички други гении и хора които са твърдели невъзможни неща преди години а те са се случили...
Виж целия пост
# 1
Мисля, че проявявам двоен стандарт по този въпрос.  Crazy Склонна съм да повярвам на човек, че е видял необяснимо явление в небето или в къщата си, например-светлини, движещи се предмети, необясним шум. В същото време не съм склонна да вярвам на хора, които твърдят, че са отвличани и с тях се правят експерименти.
Виж целия пост
# 2
Как се отнасяте вие към хора които твърдят че са видяли НЛО или пък хора които твърдят че контактуват с извънземни цивилизации, или пък хора които твърдят че са били отвличани от извънземни и с тях са правени експерименти или пък жени които твърдят че редовно са изнасилвани докато спят от извънземни и т.н. и т.н. .
С недоверие се отнасям към подобни твърдения, към авторите им-също.
Виж целия пост
# 3
Борисе,темата ти трябваше да е ''вярвате ли в извънземни''! Mr. Green
А нали знаеш,че не всички луди са в лудницата! Joy
Виж целия пост
# 4
 Лудите, които аз познавам и мисля за луди са си баш луди.
Виж целия пост
# 5
Изпревари ме с малко.
Тъкмо смятах да пусна тема дали извънземните се завръщат или само децата вярват в тях. За луди не ми е хрумнало, но щом казваш  Laughing
Виж целия пост
# 6
Никой луд не се съмнява в здравия си разум!
Виж целия пост
# 7
А нали знаеш,че не всички луди са в лудницата! Joy
аз пък много често си мисля даже, че в лудниците има по-малко луди, отколкото по улиците и особено в градския транспорт в София, ама това наистина май е друга тема  Grinning
Иначе по-скоро вярвам в извънземни, но далеч не вярвам на всички, които твърдят, че контактуват с тях, че ги отвличат, изнасилват /ще им се по-скоро/ и тям подобни... И определено вярвам, по-точно знам, че има много неща, които не могат да се обяснят с традиционните научни методи, но това не означава, че не са истински!
Виж целия пост
# 8
  Те са сред нас!   newsm52
  И лудите, и извънземните.
Виж целия пост
# 9
Вчера гледах един филм,за едно момиче,на което му присадиха роговици,понеже беше сляпо. И след операцията започна да вижда умрели хора, страшна работа... А като се замислих и аз всеки ден виждам умрели хора..по спирките,по дърветата,абе навсякъде..разлепени.
Луди са,всеки си има някаква лудост,но не всеки път я навира в очите на хората.
Виж целия пост
# 10
............... или пък жени, които твърдят че редовно са изнасилвани, докато спят, от извънземни ........................
Е на тия им вярвам.Мда.
То в сънищата си знае ли човек кой може да злоупотреби с него или пък самият той какви може да ги свърши. Whistling
Виж целия пост
# 11
Моят братовчед твърди,че е отвличан от НЛО в съня си. Има си доказателства човека..
А имам един друг братовчед- силно набожен. Да си призная,почти не намирам разлика между двамата. Това с НЛО-то вече се превърна в своего рода религия. Нека всеки си вярва,в каквото му харесва,щом това го прави щастлив...
Виж целия пост
# 12
А нали знаеш,че не всички луди са в лудницата! Joy
аз пък много често си мисля даже, че в лудниците има по-малко луди, отколкото по улиците и особено в градския транспорт в София, ама това наистина май е друга тема  Grinning
Естествено! В лечебните заведения няма места дори за 0.1% от тях /от нас/.
Виж целия пост
# 13
Лудите, които аз познавам и мисля за луди са си баш луди.
Тези които се мислят за луди....никак не са!
Страшното е когато особата започне да твърди,че не е луд!
То тогава определено е започнал да дава отклонения! Mr. Green
Виж целия пост
# 14
лудоста е относително понятие, и никой не е застрахован да бъде изкаран луд ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия