Пигментация от слънцето!

  • 1 544
  • 9
Здравейте момичета,

искам да ви попитам какъв всекидневен хидратиращ крем за лице може да се ползва и едновременно да защитава вече пигментирала от слънцето кожа през лятото /и не само тогава/?Предполагам,че трябва да е със защитен фактор и то поне 35,но споделети и вие какво мислите.

Предварително ви благодаря за мненията!
Виж целия пост
# 1
Bulb Здравейте, знам от личен опит, че пигментационните петна изчезват бавно и много трудно, но за метка на това се появяват доста бързичко.  Cry Самата аз се пробвах с какви ли не маски-домашно приготвени , но най - добър ефект има  избелващата козметика. Ползвам LED - soin depigmentant  и дневен защитен крем с фактор50л Ефекта се вижда след около 5-6 седмици-но действително го има Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ANTHELIOS W, или HYDRAPHASE XL на  LA ROCHE- POSAY,  с възможно най- висок фактор от началото на април до края на септември и същия за есента и зимата, но с по- нисък фактор.
Виж целия пост
# 3
Едно време имаше един бг крем, в розова тубичка. Не мога да се сетя а името. Много ефикасен беше.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Bisi
Едно време имаше един бг крем, в розова тубичка. Не мога да се сетя а името. Много ефикасен беше.

АКо е същото за което си мисля се казваше Achro Magic или нещо от сорта.
Виж целия пост
# 5
Ахромин е но хич не е толкова ефикасен колкото е бил едно време. Майка ми с 1 тубичка си е оправяла петната а аз измазах 2 и нищо. Казват че преди съдържал желязо, но понеже било вредно го махнали.
Виж целия пост
# 6
Афромин, точно така, ей, години наред ме върнахте, когато като малко момиченце питах майка ми с какво си маже лицето.  Grinning  Значи сега не струва, а??? Йййй, значи, всичко развалят.
Виж целия пост
# 7
Пигментни петна се махат най-ефикасно с лазер,в комбинация с избелващ крем.Една моя приятелка ходи миналата година на процедури няколко пъти и напълно и се махнаха петната.Предполагам,че за профилактика е хубаво кремът да е с висок фактор.Тези петна съм забелязала,че се появяват най-често след почивка на морето-явно слънцето с всяка изминала година става все по-вредно,може би под влияние на озоновата дупка.Миналата година доста мои познати се обзаведоха с такива петънца.Аз вече не си пека лицето на плажа,държа го на сянка и трябва да е максимално защитено с кремове с висок фактор.
Виж целия пост
# 8
Ахроминът съдържа хидрохинон, който се доказа, че е канцерогенен! Не знам дали все още се произвежда, но не го препоръчвам!
Виж целия пост
# 9
Миналата година ползвах с 80-и фактор, крем с фон-дьотен ефект.Но моята кожа е мазна, освен това ми цапа белите дрехи. Сега си взех лосион с 50+ фактор и сам по-доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия