За д-р Елия Костова -Варна

  • 21 835
  • 56
Да ви попитам някой знае ли къде преглежда д-р Костова ?
Последно разбрах ,че била в майчинство , но не открих тема започнала ли е вече да преглежда пак.
Интересувам се от лични впечатления за нея, тъй като досега не съм я посещавала.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
телефонът на д-р Елия Костова е 608-  251  .Тя ще работи в кабинета си от 17.03.2008г.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти janeta_de . А да те попитам къде се намира кабинета и?
Ти лично посещавала ли си я? Какви са впечатленията ти?
Виж целия пост
# 3
Лично не съм я посещавала д-р костова, но съм чувала хубави отзиви за нея
Виж целия пост
# 4
Кабинетът и е срещу малкото "Пикадили" на Чаталжда. В Блока, в който реди беше кабинета на Яков.
Виж целия пост
# 5
Тя ще работи в кабинета си от 17.03.2008г.
Работи си всеки ден , не от 17-ти.
Понеделник, сряда и петък- сутрин, вторник и четвъртък- следобяд.
Виж целия пост
# 6
Имам прекрасни впечатления от д-р Костова. Страхотен човек и лечител е!
Благородно завиждам, че живее във вашия град  bouquet
Дай Боже повече хора като нея Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 7
Изключително съм объркана. Д-р Елия Костова наистина ли е класически хомеопат?
Прегледа трая около 10мин, даде ми две различни лекарства, и ми написа бележка с пет други, коити било хубаво да купя по принцип. Интервюто щяло да е след празниците. Аз ще отида и тогава и окончателно ще реша.
Тук съм чела само хубави неща за нея, а сега съм наистна объркана. Моля пишете още лични отзиви.
Виж целия пост
# 8
5 други какви? Хомеопатични ли? Да не би да са били калций, спирулина, кордицепс и подобни?
Да,класически хомеопат е  и предписва само по 1 монопрепарат. Днес ходих при нея на преглед за детето и за мен за аурикопунктура.
Виж целия пост
# 9
Да, Монда, точно такива са.
Виж целия пост
# 10
Да, Монда, точно такива са.
e, те не са хомеопатични, а са добавка.
С кордицепса няколко пъти се спасяваме от грип, на мен ми помогна при  абцес на зъба, течен го ползваме за хрема и сме много добре.
Виж целия пост
# 11
Да споделя и аз личния си опит...първия ни преглед също протече за 10 мин, заради остро състояние на детето ми, обстойния се разбрахме след като се върне от пътуване,аз така и не й се обадих.
Лечението на острото състояние мина успешно,но накрая доста ме озадачи с препоръката си да давам профилактично Осцилококцинум.
Виж целия пост
# 12
не знам защо сте против даването на осцилококцинум профилактично. Знам за принципите на хомеопатията, знам,че хомеопатия се дава при симптоми, а не преди тях. Но факт е, че Осцилококцинум действа при грипни епидемии и начални симптоми. Дъщеря ми лежи до мен с 39 температура/ грип/, аз при първите симптоми взех осцил. и кордицепс и приключих със симптомите. Винаги в такива случаи взимам по 2-3 гранули, а не по цяла доза, както  казват боаронците. Но е факт, че действа.
Виж целия пост
# 13
аз не отричам действието на Осцилококцинума. Просто се разминава с разбирането за класическа хомеопатия.
Аз специално се обърках и затова се отказах да продължа с Елия.
Виж целия пост
# 14
не знам защо сте против даването на осцилококцинум профилактично. Знам за принципите на хомеопатията, знам,че хомеопатия се дава при симптоми, а не преди тях. Но факт е, че Осцилококцинум действа при грипни епидемии и начални симптоми. Дъщеря ми лежи до мен с 39 температура/ грип/, аз при първите симптоми взех осцил. и кордицепс и приключих със симптомите. Винаги в такива случаи взимам по 2-3 гранули, а не по цяла доза, както  казват боаронците. Но е факт, че действа.
Действа но не на всеки. На мен не ми действа. На някои хора им действа, но те май са малцинство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия