Лека и здрава комбинирана количка

  • 5 259
  • 44
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали сполучлив модел на лека и здрава комбинирана - лятна и зимна- количка, ако може и на прилична цена и координати на магазини, където мога да си я купя. Предпочитам нова, но ако е мнго добре запазена, в краен случай на старо.
Виж целия пост
# 1
Този модел още не е измислен с приемлива цена! Peace
Виж целия пост
# 2
Chicoo pik up ,  ама нова няма да я намериш, евентуално втора ръка запазена , една от леките комбинирани 8-9кг. е супер маневрена с голям кош голям сенник не ти трябва отделно чадър, чувал за зимата. Който я има ще потвърди мнението ми.
Ако изчакаш 2 месеца мога да ти продам мойта  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
кажи какво е прилична цена
и в кой град все пак търсиш магазин
Виж целия пост
# 4
Този модел още не е измислен с приемлива цена! Peace
Съгласна съм.Пък и трудно ще е комбинирна и лека..
Виж целия пост
# 5
Chicoo pik up ,  ама нова няма да я намериш, евентуално втора ръка запазена , една от леките комбинирани 8-9кг. е супер маневрена с голям кош голям сенник не ти трябва отделно чадър, чувал за зимата. Който я има ще потвърди мнението ми.
Ако изчакаш 2 месеца мога да ти продам мойта  Mr. Green

супер е количката наистина Wink

Всъщност има не малко леки комб колички, но на подходящи цени Wink
Др вариант е някоя лека, на която може да се закрепи стол за кола...
Иначе на мен ми е слабост Zippy Inglesina
Виж целия пост
# 6
Не е трудно да комбинирана и лека. Все още не знаем какво е прилична цена обаче.
Виж целия пост
# 7
Още един доволен собственик на Пикап Simple Smile
Chicco Ct 0.4 в Jambo e 200 лв. срещу 320 лв. от вносителя на Чико, за тази цена е повече от прекрасна, няма борд отпред, сгъва се на чадър, но не знам колко е тежи.
Виж целия пост
# 8
Още един доволен собственик на Пикап Simple Smile
Chicco Ct 0.4 в Jambo e 200 лв.

Любимото ми бъги е това  Peace тежи 8-9кг. и то, но не е за новородено.
Виж целия пост
# 9
Приемлива цена - около 200 лв. например. Знам, че много изисквания поставям за количката, но всеки според възможностите си. Ще ви бъда благодарна все пак, ако ми посочите добри модели-изпитани- колички за новородено, дори и по-скъпи. Ако ми се отдаде възможност, може пък да си я купя. Чувала съм, че някои не издържат на разбитите улици на София - аз съм от София - и се чупят лесно.
Виж целия пост
# 10
разгледай продавалника.
аз бях с копието на пикапа - чиполино лола, но тя е 12,5 кг...иначе аз останах мн доволна от нея....добро копие е, но бая по-тежко от чикото... http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1199
Виж целия пост
# 11
В такъв случай разгледай Джордани, Кортината на Чико, Пег Перего Чентро... МАлко по- скъпи са, де.
Виж целия пост
# 12
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=188967&cat=3 -Ето една Лола в Продавалника.

И една Нео Нато,която ми се струва доста лека,а и цената е приемлива http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=187039&cat=3
Виж целия пост
# 13
и аз искам pickup
Dodge RAM 2009 примерно
 Joy
Виж целия пост
# 14
то ако е лола, по-добре нова, все пак е чиполино Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия