Има ли момичета които са ходили на курс по английски език

  • 2 698
  • 19
Има ли момичета които са ходили на курс по английски труден ли е за учене защото съм решила да ходя в училище Европа да карам курс по английски език .Споделете ако сте ходили.
Виж целия пост
# 1
Да, ходила съм. Моето мнение е, че нищо не се научава от подобни курсове, хвърлени пари на вятъра. Език се учи в езикова среда.
Виж целия пост
# 2
в момента ходя ,но да ти кажа не научавам нищо ново,по-скоро за опреснение и за документа ,който ще ми дадат накрая... Tired
Виж целия пост
# 3
Ходила съм и съм научавала.
Това дали ще научиш нещо зависи и от учителя, дали е добър, но зависи най-много от теб.
Ако имаш желание ше научиш нещо, ходи редовно, и учи също и вкъщи, пиши си домашните и ще научиш нещо. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 4
И аз ще се записвам на училище Европа,мен ми казаха че се научава и е много лесен ако е само първо ниво за минаване според мен няма да научеш кои знае колко много ако продължиш на по горните нива може и да се научи,поне доколкото съм чувала Peace
Виж целия пост
# 5
Кое е по трудното говоримо или писмено при английския език.
Виж целия пост
# 6
Кое е по трудното говоримо или писмено при английския език.

За всеки е различно, за мен произношението по трудно се докарва, но пък за да се научиш да пишеш правилно наистина трябва много да се упражняваш, защото на английски има голяма разлика между писането и произнасянето. Но за други произношението е по- лесно, а писането по-трудно. 
Виж целия пост
# 7
Да, ходила съм. Моето мнение е, че нищо не се научава от подобни курсове, хвърлени пари на вятъра. Език се учи в езикова среда.
Глупости на търкалета.
Владея езика прекрасно, а не съм практикувала в чуждоезикова среда. С изключение на кретените, с които сега говоря всеки ден.
Научих го точно в частни училища. Европа по мое време бяха едни от най-добрите.
И,да, полезно е в езикова среда, но не е възможно за всички. Дай да си седим без език, щом не можем да заминем да го научим в средата. Rolling Eyes
Нито писането, нито произношението ми е било трудно, английският е лесен.
Виж целия пост
# 8
Учила съм в "Европа" 2 години. Там го научих езика. Но и странично много се интересувах - купувах си списания и книги на английски, гледах много филми и така. Езиковата среда помага на човек да се отпусне да говори, да се почувства уверен в знанията си. Била съм 4,5 месеца в Америка, определено много ми помогна, но вече имах базата, над която да надграждам.
Виж целия пост
# 9
Език като език - учи се, ако човек има желание и постоянство. За училища Европа не зная нищо, защото карах курсове на друго място.

Доволна съм от мястото, където ходих, но и голямо учене падна.
Виж целия пост
# 10


   В училища Европа записвах на два пъти курс.Но и двата пъти от групите ни почти не оставаха хора, защото почти нямаше доволни.Много натоварена и ускорена система на обучение, без преговор или допълнително разяснение на материала.

   Ноември месец записах курс към Езикови школи Астра.Много съм доволна, попаднах и на страхотен преподавател който обожава работата си.Мениджмънта на школата също е страхотен, нищо общо с училища Европа.И мога да кажа, че в Астра научих доста английски!
Виж целия пост
# 11
В "Европа" не съм ходила, сега попаднах на онлайн теста им, вероятно е направен за галене на самочувствието, защото ми даде ниво В2, аз се оценявам на малко под средното ниво.
Учила съм по Headway intrmediate, учителката беше много добра и ни даваше всякаква допълнителна информация, която ни интересуваше, чета и граматиката на Мърфи за същото ниво, има много неща, които не знам още. Търся да чета различна литература на английски - техническата ми е много лесна, но защото няма много граматика и фразеологични глаголи в нея. Свалям от нета разни аудио уроци, последния беше за аргументирането при говорене, също помага.

Като се замисля най-много за наученото от мен е донесло добрата учитела, а и граматиката на Мърфи, която тя ни препоръча.
Виж целия пост
# 12
Определя се за лесен език, ако си постоянна в усилията си да учиш, ще го научиш или най-малкото, ще го разбираш и ще се оправяш.Целогодишните курсове в Европа са добри, за интензивните не знам.
Виж целия пост
# 13
Zdraveite,hodila sum na bezplaten kurs po angliiski v edno uchulishte,a uchitelya beshe dobrovolez ot Korpusa na mira.Mnogo dobro obuchenie,no samo dva dni v sedmizata.
Виж целия пост
# 14
Преди доста години ходих в една фирма Бодесия.
Те ми наместиха някои знания , преди да се явя на един изпит.
Та, доволна бях много - не знам дали още съществува тази фирма, но ти я препоръчвам.
Там също преподават по Headway, много читава система.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия