Иматели впечатления от новите пелени на Памперс "Sleep&Play"?

  • 17 143
  • 265
Днес вече за 3 път гледам рекламата за тях и ми направи впечатление,че 26 бр. струват 8,50.
При една проста сметка излиза,че давам повече пари за джъмбо пакет с 10 бр. памперси разлика от тези новите.
В момента взимам №5-62 бр. за 30 лв.
А ако купя 2 пакета по 26 бр.-52 бройки за 17 лв.
Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 1
Според мен още не са ги пуснали в търговската мрежа Peace И аз питах за тях в една друга тема! Laughing Евтиничко си излиза  Peace
Виж целия пост
# 2
Не съм чувала изобщо за тях, и рекламата на съм гледала, ама ми стана интересно  newsm78 . Има ли размери като другите за малки бебоци или са само за големи?
Виж целия пост
# 3
На рекламата е с 4,но сигурно има. Peace
Виж целия пост
# 4
Видях,че са от 7 кг. до 15 или 18 кг. не видях добре.
Виж целия пост
# 5
Така ли изглеждат?

Не съм ги виждала по нашите магазини.
Виж целия пост
# 6
записче Peace
Виж целия пост
# 7
Така ли изглеждат?

Не съм ги виждала по нашите магазини.
Да точно така изглеждат.
Виж целия пост
# 8
И аз гледам рекламата и ще проверя в магазина, все пак предполагам, че щом цената е по-ниска и качеството няма да е същото като на другите. Ще видим. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Днес в магазина ми ги показаха.Продавачките твърдяха,че изобщо не са качествени.Аз ги огледах, сториха ми се по-тънки,нямат лосион като другите и са по-различни приличат на обикновенните.Незнам аз не посмях да си купя.тук струваха 7.90 - 5тицата са 21бр.
Виж целия пост
# 10
Аз се отказах от Памперс точно заради лосиона. Ако тези нямат, може и да ги пробвам. Купувам Канбебе 5 - 54 бр. за 19 лв. Това излиза по-евтино и от тях... newsm78
Виж целия пост
# 11
Ами незнам, то преди да се пробват........според продавачката дори "Evy" или нещо такова, били по-хубави от тези.Бели са ,нямат картинки само горе на лентата и  от по-танка материя са .......... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
И аз гледам рекламата и мисля да ги пробвам като ги пуснат в търговската мрежа по Била или Метро дали не са ги пуснали  newsm78
Виж целия пост
# 13
Утре  ще пазарувам в Била и ще докладвам!  Peace
Виж целия пост
# 14
Още не са се появили,поне аз не съм ги срещала.Но не мога да разбера от какво идва разликата в цената.Няма логика Crossing ArmsНо ще ги пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия