Любомир Малковски?

  • 2 578
  • 9
Като следите разни известни люде  Laughing кога си купуват кисело мляко, гащи на черепчета или разхождат внучето, срещали ли сте тази родна рок легенда? Какво става с Любо  Мъртвеца? Добре ли е? Пее ли още, композира ли? Разхожда ли внуче? Какво бельо носи?
П.П. Уточнявам за по-младите. Малковски е основател на група "Ера" (после на "Ер малък"), певец, композитор и китарист. Единственият мъж с брада, с когото бих излязла на среща.  Blush Като млада, де. Сега вече съм с заета, Любо-о-о, Любо-о-о, за малко ме изтърва... Тцъ, тцъ.

Виж целия пост
# 1
Тц, от тази група в момента, все Фънки ми е пред очите. Но бих се радвала да знам Мъртвеца бельо ли носи или черньо.
Виж целия пост
# 2
Запис.  Peace
Виж целия пост
# 3

Това е снимка на Ер-малък. Любомир Малковски е вторият зад буквата.
Виж целия пост
# 4
http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=&Board=prorock&Numb … =93&fpart=all
Сигурно си го видяла вече, но все пак ти го поствам. Но е старичко.
Виж целия пост
# 5
Сайтът им.
Не ги бях чувала до този момент.
Виж целия пост
# 6
На конкретните въпроси- композира и пее, няма още внуче.
Виж целия пост
# 7
Цитат
Днес Адриан Иванов и Линча все още са професионални музиканти (вторият живее в Англия), докато Любо Малковски се занимава с програмиране и, разбира се, семейството си.
Виж целия пост
# 8
Знаех си аз, че тук трябва да попитам.  Hug От една седмица си пея едно старо парче ("Защото ти, грацийо, на нищо прилича-а-а-аш!"  Mr. Green), та се присетих за Любо и сие.  Laughing
П.П. Мда, представяйте си ме сега като дърта, космата метълка.  Joy При мен винаги има регрес. На и сега - от космата интелектуалка на космата метълка.  Sick Като играем на "Стар Уорс" с троловете, аз винаги съм Чубака.  Flutter
Виж целия пост
# 9
Супер бяха, имам две техни касетки, с едни от най-хитовите им парчета - някои са студийни записи, други - демо версии от репетиции... Не знам защо, обаче като слушам "Басня", нещо сякаш ме хваща за гърлото. И ми става едно такооооооова тъъъъъжно... Уф, къде ме запокити с тая тема  Tired Tired Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия