? за Арбанаси

  • 1 363
  • 7
МОля ви, препоръчайте хотел в Арбанаси.Планирала съм малък подарък във вди на уикенд-почивка за майка ми и баща ми.Разглеждам  в нет-а разни хотели, но не мога да се спра на някой конкретно.ЩЕ ми се също така да резервирам и платя всичко от тук предварително, а на тях смао да дам ваучера за услугата.В тази връзка, бих се възползвала и от някаква пакетна оферта с включена закуска и вечеря.
Набелязала съм янколко хотела- Извора, Загорие и ВИла творческа.Очаквам мнения за тях или препоръка за други.
Разчитам на вас Hug
Виж целия пост
# 1
Извора и Винпалас ти препоръчвам лично аз Peace
Кухнята и в двата комплекса е хубава!
Страхотен подарък ще направиш Hug
Виж целия пост
# 2
Вила Творческа също е добър избор.


http://arbanassi-hotel.com/
Виж целия пост
# 3
След 2 седмици ще бъдем в комплекс "Болярско село"http://bolyarskoselo.com/bg/index.html и тогава ще мога да дам отзиви.
Виж целия пост
# 4
Винпалас е най-добрия избор според мен, била съм и в трите, но там за семеен уикенд е идеално.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви , момичета за отговорите  bouquet
ПОлучих  оферта от Загорие, та- хайде сега да стесним  кръга на  коментарите Simple Smile.Отзиви за този хотел? newsm78 На карта го гледам че е по-отдалечен, ама и това нищо не ми говори спрямо месността.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
ЗА Вила Творческа - много приятно и различно местенце, стаите са точно като на сайта  thumbsup, закуската ти я сервират -  правят на място разни местни неща : баници, кифлички, мекици, пържени филийки и т.н.
Спокойно е, чисто, лелката е отзивчива, има двор с градина, навес и барбекю.
Ние миналата година май ходихме колегите със семействата и една тумба деца на 6 м, 2, 3,  10 и 14 год  Peace Всяко истерясваше на различна фаза  #Crazy и нямаше никакви проблеми с персонала  Smile
За него е залепен един хотел "П..." не помня името - с ресторант и басейн, ползвахме го без проблем, а готвачката в ресторанта беше направо вълшебница   Hands Thumbsup

А за плащането - преведох им оттук парите предварително и там само си взех фактурата, имаше вариант и с капаро и доплащане на място.
Виж целия пост
# 7
 До хотел "Загорие" се стига по много кофти път. Това, което предлага хотелът е в пъти по-ниска класа от Винпалас. Персоналът и храната им е  Sick

Като погледнеш от Винпалас като гледка  се вижда цялото Арбанаси, част от Търново, Стара планина, а при ясно време може да се види и Шипка.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия