Моля са помощ

  • 1 984
  • 33
Преди ден разбрах,че съм бременна. Да радваме се, но и съм притеснена. Около датата ми на забременяване имах бяло течение причинено от кандида, пих 1 микомакс и сложих един ломексин, като няколко пъти сам си правила тампони с мед и един с кисело мляко. Та въпроса ми е дали ..... страх ме е да си помисля. Моля Ви кажете ми дили тези неща могат да повлияят на плода, макар и в първата една две седмици.
Виж целия пост
# 1
Говори с лекар!
Виж целия пост
# 2
PeaceИменно!И дано няма поводи за притеснение! Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 3
като отидеш на преглед му кажи
Виж целия пост
# 4
Първите месеци за бебето са най важни. Тогава се развиват всичките му органи., така, че по принцип те са най-важни. Не мисля обаче, че има проблем, че си изпила 1 хапче. На мен също са ми изписвали вагинални глобули по времето когато бях бременна( пише, че не се препоръчват по време на бременност). А съм пила и лекарства преди да разбера, че съм бременна. И тъй като не съм медик и мнението ми не е на специалист, най-добре се консултирай с лекар за да се успокоиш. Лека бременност ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 5

Възможно най-скоро!
Виж целия пост
# 6
лекар -незабавно!
Виж целия пост
# 7
ти защо си  ги пила като знаеш че си бременна?точно тези първи седмици и месеци са най-важните,побързай да отидеш на лекар
Виж целия пост
# 8
bowuu
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Първите месеци за бебето са най важни. Тогава се развиват всичките му органи., така, че по принцип те са най-важни. Не мисля обаче, че има проблем, че си изпила 1 хапче.

 Peace
Виж целия пост
# 10
Веднага на лекар!
Успех Peace
Виж целия пост
# 11
Глобули се предписват понякога и по време на бременност...
Най-вероятно - нищо няма, но кажи на лекар!
Виж целия пост
# 12

 И аз така мисля .  Peace
 Успех ! И дано всичко е наред .
Виж целия пост
# 13
Спешна консултация с лекар  Praynig Дано всичко да е наред!Успех !
Виж целия пост
# 14
ти защо си  ги пила като знаеш че си бременна?точно тези първи седмици и месеци са най-важните,побързай да отидеш на лекар

 Къде видя да споменава, че ги е пила като е знаела за бременността ThinkingВеднага да се появят наравоучители Confused

        temi4ka , успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия