цитросепт

  • 1 262
  • 2
мили майчета,
Имам голям проблем със сина си, който е на 3год. и половина.
Миналата година боледуваше често от гнойни ангини.Влизахме от антибиотик в антибиотик.От м. декември започнах да давам цитросепт.Два месеца не беше боледувал, но сега сме пак с гнойна ангина.Нека някоя от вас сподели, лекувала ли е само с цитросепт гнойна ангина и как е прилагано лечението.
Виж целия пост
# 1
За Цитросепт съм чувала,че е много добър препарат,но не съм го ползвала.Една приятелка даже си правеше капки за нос от него и нещо друго,не помня точно.
Но за гнойната ангина мога да ти пиша много...Дъщеря ми 6 години имаше този проблем.С какво ли не опитахме,вкл. и хомеопатия,продължително лечение.Накрая се оказа,че се провокира от алергията и .Странно ми звучеше,но направихме тест за алергия и реагира на прах,пух и перушина и домашен акар.Доктора ми каза,че повечето деца го имат този проблем,но реагират по различен начин.Изписа и лекарства и спрей за носа-по схема.От тогава,да чукам на дърво,не е имала гнойна ангина.Доктора,който ми помогна,беше доц.Тодоров от ИСУЛ.Той е най-добрия в УНГ.
Виж целия пост
# 2
Само с цитросепт едва ли ще излекуваш гнойната ангина. Давам го на дъщеря ми втора година и съм доволна. Значително намали разболяванията. При болки в гърлото правим гаргара. За гной много добре действа гаргара със сварени в 500гр. вода смрадлика 1с.л. и морска сол1с.л.  Прави се гаргара няколко пъти в деня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия