МОЛЯ ЗА СЪВЕТ

  • 404
  • 3
Преди ден разбрах,че съм бременна. Да радваме се, но и съм притеснена. Около датата ми на забременяване имах бяло течение причинено от кандида, пих 1 микомакс и сложих един ломексин, като няколко пъти сам си правила тампони с мед и един с кисело мляко. Та въпроса ми е дали ..... страх ме е да си помисля. Моля Ви кажете ми дили тези лекарства могат да повлияят на плода, макар и в първата една две седмици.
Виж целия пост
# 1
Меда и киселото мляко ...едва ли, но микомакса не е безобиден, прочети му листовката, най-добре се обади на лекар да те успокои, толкова рано ... едва ли нещо може да стане, но все пак говори с гинеколог Simple Smile

Ама защо тампони с мед и кисело мляко??? тури и овесени ядки и ти е готова закуската #Crazy
Виж целия пост
# 2
Не знам, не съм доктор, за да ти кажа. Съветът ми е да посетиш специалист гинеколог, да му обясниш каква е ситуацията и той най-добре ще те посъветва. Надявам се всичко да е наред и да си бременееш леко и приятно.
Виж целия пост
# 3
За меда и аз съм си правила,много е полезно.Но имам непоносимост към тампони и не си правя вече  Confused А за киселото мляко кой ти каза?Относно останалото не гадай,а питай доки!Надявам се да не са повлияли на плода  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия