Писнало ли ви е от хора, които само се оплакват!

  • 3 305
  • 56
Та искам да знам дали и на вас ви е писнало от такива особи.
Вече не мога дори да изслушам някой такъв. Не знам как може да има такива хора дето само гледат да срещнат някой познат по улицата и го почват. Нормално ли е това? Защо не си решават сами проблемите? И се ядосвам най-много когато ми искат съвет как да постъпят, а после си правят каквото знаят!
Виж целия пост
# 1
да , писнало ми е , избягвам ги ,
Виж целия пост
# 2
Ко рече? Кошче за душевни отпадъци ли ти е писнало да си?
Виж целия пост
# 3
Писнало ми е. Точно хората, които действително имат нужда да споделят не го правят. Обикновено постоянно оплакващите се не са толкова зле и с такива проблеми, че да е необходимо да се оплакват.
Виж целия пост
# 4
не знам дали е типично БГ психология това, но съм чела, че това е защитна реакция на човека.
по-добре да се оплача, да ме съжалят, отколкото да ми завидят и да ми навредят...
Или: "преклонена главица, сабя не я сече"

Иначе  такива хора лично мен ме натоварват страшно много.
Виж целия пост
# 5
ИМА МНОГО ТАКИВА ХОРА ТЕ ТЪРСЯТ СЛУШАТЕЛИ НЕ ЧЕ ТИ ИСКАТ СЪВЕТ.А И СА С МНОГО НИСКА КУЛТУРА ЗА ДА ВОДЯТ РАЗГОВОР НА ДРУГА ТЕМА.ПРОСТО НЕ КУМУНИКИРАЙ С  ТАКИВА ХОРА Stop
Виж целия пост
# 6
Трудно ми е да преценя. Хората около мен като че ли не се оплакват много. А пък има такива, zа които zнам, че докато се оплакват, zначи всичко е наред. Току-що се zамислих аz към кои хора спадам.
Виж целия пост
# 7
Около мен такива хора не виреят.Аз не се оплаквам на никой и не натоварвам никого с моите проблеми.Очаквам същото от околните.
Виж целия пост
# 8
Писнало ми е. Точно хората, които действително имат нужда да споделят не го правят. Обикновено постоянно оплакващите се не са толкова зле и с такива проблеми, че да е необходимо да се оплакват.
   Peace Имам чувството,че им изглеждам много неуспяла или слаба та го правят,но много хора ми се оплакват. Станала съм бюро "Жалби". А може би съм много наивна и отзивчива с хората... newsm78
Виж целия пост
# 9
Игнорирам ги, по възможност възпитано. Или пропускам покрай ушите си тирадата, правейки се, че слушам, докато си мисля за нещо друго.
Така че няма как да са ми писнали толкова, не общувам с тях.
Виж целия пост
# 10
Почти няма такива хора около мен, когато се случи някой да ми се оплаква го изслушвам с внимание, влагам съчувствие и се опитвам да помогна.
Виж целия пост
# 11
Натоварващо е и за мен.
После сякаш аз имам нужда да се оплача. А не го правя.
Споделям и оплаквам се са две различни неща, някой не го разбират обаче.

Виж целия пост
# 12
и аз ги избягвам, за съжаление това включва и някои от най-близките ми роднини.
Виж целия пост
# 13
Що не харесвате хората дето си споделят болките.......... Като гледам тези дето сме благоразположени към нуждаещите се намаляваме и така бройката на глава расте ли расте. Не ме търсете до следващият 29 февруари - графикът ми е запълнен от изслушване на мрънкала.
Виж целия пост
# 14
Даже преди два месеца помолих една уж моя приятелка да не ми се обажда, за да ме занимава с нейните неща, разбрах че се е прехвърлила към друг слушател. Явно за някой хора това ли е начин на живот.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия