Майски празници 2008 - BG

  • 2 125
  • 24
Не намерих нищо за тези, които мислят да почиват през празниците някъде в БГ, надявам се да няма такава тема вече Rolling Eyes
Нямам особено време да търся оферти, има ли някой запланувал вече къде ще изкара празниците и ако може да сподели?
Ние мислим да ходим с малката, точно заради нея оставаме в БГ Confused
Благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Ще ходим в Хисаря за Великден - надявам се да е добре.
Виж целия пост
# 2
ние миналия великден бяхме в хисар-хотел аугуста.бих казала,че сме доволни.
Виж целия пост
# 3
За почивните дни 1-6 май с приятели и децата сме си направили резервация тук http://www.tryavna.bg/web/brashlyan/
Виж целия пост
# 4
ние миналия великден бяхме в хисар-хотел аугуста.бих казала,че сме доволни.
Аз досега съм била само в станцията на МС, дето сега май не работи. Ние решихме да отидем в хотел Хисар. Като се върна, ще пиша отзиви, надявам се да не сме сбъркали.
Виж целия пост
# 5
Tasha - много е красиво. Чакам отзивите ти.

Ние сме с предложение за екскурзионна обиколка по Странджа.
Виж целия пост
# 6
Tasha, ти само от сайта ли се спря на комплекса или си ходила там? Питам те, защото ме интересуват къщичките, а няма снимки от тях Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
pimpa едното семеиство с което ще ходим са биле там и казаха, че е хубаво
Виж целия пост
# 8
Ние сме с предложение за екскурзионна обиколка по Странджа.

Шани, да имаш идея за някое място с повече екстри? Понеже ние няма да можем да пътуваме искам да пратя малката с леля й някъде по-наблизо, но да има добри условия за деца. А ако има и закрит басейн ще е супер.
Виж целия пост
# 9
На море - или Варна (Дружба), или Поморие.
Виж целия пост
# 10
beca, нямам си идея. Ние сме сред поканените, не сред организаторите. А и като знам м.г. по това време как протече подобна обиколка...?  ooooh! Въобще не е за малки деца  Naughty Не се седи на 1 място. За тези 3-5 дни се обикаля по всяко камъче, което е набелязано от организатора. Денят е от 7:00-22:30ч. изцяло запълнен.
Виж целия пост
# 11
Шани, благодаря все пак. Аз не търся такава натоварена програма, а просто някое по- сносно хотелче в Странджа, че ни е наблизо.
Виж целия пост
# 12
ИЗВИНЯВАМ СЕ, ЧЕ СЕ НАМЕСВАМ, НО БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ ЗА МАЙСКИТЕ ПРАЗНИЦИ КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ:ХИСАРЯ;БАВЕЛ БАНЯ;ТРЯВНА ИЛИ ГЪРЦИЯ,АКОЕ ГЪРЦИЯ КЪДЕ БИХТЕ МЕ НАСОЧИЛИ НА СНОСНИ ЦЕНИ
Виж целия пост
# 13
poliral където ви се ходи там отидете  Peace

Преди две години по великденските празници ходихме в Солун и си изкарахме много добре. А тази година ще ходим в Трявна.
Виж целия пост
# 14
Ние сме решили да ходим на язовир Въча. Мислим да отседнем във Вила Казанова, но все още не съм направила резервация. На връщане задължително ще направим една нощувка в Хисаря -х-л Аугуста. Обичам този град, зарежда ме с много енергия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия