нагревател за храна и шишета

  • 18 953
  • 43
Здравейте мили мами, моля ви за съвет какъм нагревател за бебешка храна и бутилки да си купя, защото прочетох, че в микровълновата витамините в храната се унищожават, а предстои да захранвам бебето. Колебая се м/у Nuk, Canpol или Avent. Този на Canpol e най-евтин. Мерси за отговорите
Виж целия пост
# 1
Ползвах на Чико  Peace
Става за всички видове шишета и бурканчета  Wink
Виж целия пост
# 2
И моя е Чико ,ползвах го обаче максимум 3 пъти Peace
Използвам микровълнова bowuu
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам на Avent и съм доволна.  На Nuk, Canpol не съм ползвала нищо и не мога да дам мнение за тях, но Avent определено ти го препоръчвам. Peace
Виж целия пост
# 4
Ползвам на Бертони, от Хиполенд, около 26лв. - чудесна работа ми върши, затопля храната умерено и е по-здравословно от микровълновата...става за всички шишета и дескти бурканчета Simple Smile
Виж целия пост
# 5
mam@, на Чико някоъде четох, че една мама не го препоръчва, щото нагрявал до 60 градуса, т.е. затопля прекалено, а не 37-40 градуса, колкото е необходимо. Има ли степени на нагряване Чико?
Виж целия пост
# 6
Ползвах на Чико  Peace
Става за всички видове шишета и бурканчета  Wink

И аз имах този със синът ми, но съм го ползвала 2-3 пъти, само си дадох парите  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Здравей!Аз ползвам този на Нук,доволна съм.Може да минеш и без него според мен.Когато искам да стопля повече от едно пюре,го правя на котлона,на водна баня.
Виж целия пост
# 8
препоръчвам авент,аз съм много доволна от него  Peace
Виж целия пост
# 9
  И аз ползвах на Авент уреда 2г. по няколко пъти на ден.Доволна съм, но бих пробвала и на Чико.
Виж целия пост
# 10
на Авент, Бертони или Нук за колко време затопля малко бурканче около 130 мл от хладилника?
Виж целия пост
# 11
Затопля се за не повече от 5-6 мин.Марката няма значение според мен.Важното е да могат бурканчетата да се побират. Аз го ползвах много и ми беше доста удобно.
Виж целия пост
# 12
на АВЕНТ е много добър но според мен не си заслужва парите такъв уред колко ще го ползваш???
Виж целия пост
# 13
моят е чисто нов,един път съм го ползвала.
По добре не си давай парите на вятъра,абсолютно непрактична вещ.
Виж целия пост
# 14
на АВЕНТ е много добър но според мен не си заслужва парите такъв уред колко ще го ползваш???

 Както написах го ползвах 2г.Ако за този период не си заслужава парите, добре Sunglasses Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия